Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A léli időkben ha már nem tudok motorozni máshogy kényeztetem magam. A legújabb szerzeményem Sajna a gépem már nem egy csúcstechnika így a képek csak ilyenek ,de tutkó a cucc boka és sarok protektor vízhatlan + koptató. "imádok dicsekedni"
Ha csak ezen múlik, szerzek neked vmi rozsdás vasat .
Benedvesedtél?
Hasonló véleményen vagyok .
Húha, most ki lettünk osztva, mert leírtuk az igazat...
Csoki!
Hozz egy kardot és dőljünk bele közösen...
Tudod Ki vagyok Bikerina?
köszönöm szépen
Először én sem értettem ezt,mikor "szakzsargonnal " ezt kerpelték a nagy tudós okos srácok a suliba:) Csak nem értem miért himba....a lengővilla-lengőkar?!
Igazad van Marcsi! Nem kell foglalkozni,ezekkel. Maga az ok,hogy miért nincs motorod én személy szerint tudom, de attól még lehet valaki motoros hogy nincs motorja. Nekem 1 Simsonom van,de attól még motoros vagyok,mert imádom őket 1től 1ig . Az hogy leírnak téged,mert nem mész el 1 buliba:D Gyerekes dolog ezért valakit elmondani mindennek:) . Ha egy ember szereti a motorokat és olyat érez 8 éves kora óta mint én,az szerintem motoros. 8évesen már kint ültem a cross pályák szélén és néztem a "nagyokat". Azt sem tudtam miből áll össze a gép, de csodálattal tekertem ki bringával minden vasárnap és néztem a motorokat. Azóta meg eltelt 12 év:)Inkább már motorozom::)
Valaki nem ismer olyan embert aki fényképezőgépeket gyűjt! amerikai polaroid fényképezőm van 1967ből:) ?
nem is értem miért
eddig senki sem tudott ellenállni neki
elolvedtam már tocsogok
Sziasztok!
Senki ne haragudjon rám, most kicsit seggfej leszek ugyanis egy kedves ismerősöm tudtomra adta hogy kibeszélnek engem a hátam mögött!Kedves Mocilaci mi jogon írsz le te engem egyenlőre nem vagy nekem senkim hogy ítélkezz 1. kettő mond már el nekem miért a hátam mögött írsz ilyenek rólam sztem tudod hol lakom mi a telefonszámom és ha kicsi gerinc van benned felhivsz és elpofázod mi a fasz a bajod!3. senkinek semmi köze ahoz miért nincs motorom!Az hogy nem volt kedvem esőbe és szarrá fagyva elmenni hozzátok arra a bulira amin nem csak az én szülinapomat ünnepeltük volna nem vonhatsz engem felelőségre se pedig igy leirni! Egyenlőre TE ne mondd meg nekem mit csináljak ha egyszer nincs kedvem elmenni és szarul érezni magam akkor nem megyek el ennyi!ilyen egyszerű és az hogy ez miatt már egy senki vagyok eléggé gyerekes......

Drága Csoki köszönöm hogy igy vélekedsz rólam(amugy eddígse volt volt motoros, és ezek szerint már nem is lessz az
az hogy volt neki egy robogója még nem jelenti hogy motoros
csak roborós) te se tudsz semmit rólam sztem nem vagyunk olyan viszonyban hogy ilyeneket irj én elhiszem hogy ez a véleményed de érdekes módon mikor találkoztunk nagyon nem igy gondoltad...de mind1 ennyit rólad te óriási motoros akárki!

Köszönöm szépen azoknak akik mellém álltak és megvédtek akkor is amikor én nem tudtam megvédeni magam!Köszönöm puszi nektek!

Bocsi a zavarásért csak ennyit akartam!
én holnap megyek vele a hóban
mondjuk tartós tejet már fölösleges vennem
Őszinténmegmondom,fogalmam sincs,én esőbe nemnagyon mentem vele...de akkor is roppant óvatosan...
De nem a motorkerékpárokkal foglalkozol?
nem engem kérdeztél,de bátorkodok belepofázni: én már mentem jobb gumival esőben.én ezzel vettem,tehát el fogom használni,de ha a szigeten belül maradsz mindenképp túrásabbat javasolnék.nem a tartósság miatt,hanem egyszerűen ebbe kevés a minta a vízelvezetéshez.gondolom a tizedesen sem jobb
nedves esös idöben hogy szuperál?
próbáld meg a pirelli diablo corsa III-at,tapad,és elég jól birja...a ZX 10-en 12e km-t elment a hátsó...
Hátsó lánckerék: JTR808-49 5880.-Ft 52fogas 6300.-Ft
http://robogotuning.hu/shop_se...
Himba felújító szett : PROX 26.110131 24380.-Ft
http://robogotuning.hu/spd/261...
Jövő hét okés lehet...
Képen úgyse látsz rajta semmit! Megkérdezem a srácot mikor lesz itthon,eljössz aztán megnézed meg beszélsz vele.
Pesten. Sok eladó motorjuk van. Szerintem konténeresek...
Lehet megnézem vmikor...kép kellene róla, meg infok...
Itt van szentivánon.