Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ebben a minta motorban lenne himba akkor a 13 és a 14 szelepemelő tőkét vezérelné a himbák a hengerfejben vannak! PÉLDA
Jah Elbeszélünk egymás mellett...
RM 250ről van szó...kéttééé motor. Központi teló himbarendszer a kérdéses probléma.
De azért köszi
De milyen himba rendszer?
Ja várjál neked milyen himbasor kell? A himbák állt a szelepeket kötik össze a vezérmű tengellyel ha csak nem direktbe megy és hidró tőkével szabályozzák a hézagot.Az 1 hengeres 4T motoroknál meg állt a főtengely szabályozza pálcák segítségével mivel nincs vezérmű tengely.
himbarendszer...nem kipuszelep
Mért nem azt kérdezted? Egy 2T motorba hány szelepet szeretnél?
De ezek a képek a powerszelepet mutatják... exhaust valve (kipufogó szelep)
?
Most nézem az árak is ezen vannak.Azt hittem csak a képet küldtem.Ezek az árak naprakészek a legtöbb beszálíttó is csak rajtuk keresztül tudja hozni.
valaki esetleg tudja hogyan lehet regelni rsvforum.com-ra?
mindig azt irja hogy érvénytelen mail cim. probáltam már gmail, hotmail-el most jön majd a freemail
Nem is a bonyolultsága miatt mutatom hanem az árak miatt.Várj mindjárt belinkelem máshogyan.
Ez a legelterjedtebb aszem bár ezek usa modellek ,de mindjárt keresek eu-t is. itt a következő
Hát lehet igazad van, most az nem igazán számít mennyire bonyolult, mert haver nem rég csinálta meg az övét nekem is megcsinálja...igazából alkatrészáron szervízelek mindent..
Ezért vok kíváncsi rá...
Tessék még egy mert nem tudom melyik van a kiszemelt gépben. még rajz
Hát barátom ha már a himbával gond van (sor itt nincs) akkor szerintem felejtsd el.Tessék egy példa :Robbantott rajz
Rotyogótuning! KÉRDÉS:
-RM 250 2001 évjárathoz himbarendszer felújítószett mennyi nálad?
-Lánckerék hátsó (49-52 méret körül) mennyiért adod?

Érdemes foglalkozni ezzel a motorral:
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Beszéltem a tulajjal, azt mondta, himbarendszer picit lóg, hátsó lánckerék kopottas. Egyébként szép nagyon állítólag.
nem sokáig tartott a reklámunk.köszönjük szépen
Most így konkrétat nem tudok mondani ,hogy mi is merült feledésbe ,de biztos van olyan.Kicsit átolvasgatni a dolgokat és biztos beugrik egy s más.Én konkrétan nem motorszerelő vagyok hanem autószerelő és Lukács.
majd kialakul
Én nem vennék Angelt st-t.Viszonylag jó,de a vártnál rosszabb gumi ahogy megtudtam haveroktól.
Ha ilyenben gondolkozol,akkor egyértelműen bt023,ha nem baj hogy egy kicsit gyorsabban fogy akkor road attack 2 (nekem ez lesz).
Ha meg csak a tapadás a lényeg (és esőben nem mész sokat!) akkor supercorsa 3 (a mostani pacskerom).
lehet hogy én is megyek
kiderült hogy szombaton nem kell menni dógozni
Még mindig nem voltál skypeon... vmi CR-ről ígértél infokat...
(én mentem aludni éccakás voltam, de az e-mail címemre elküldheted amit akartál...)
hali
Tök igazad van! Mindenhogyan fogsz rá költeni. Meg kell nézni milyen. Ezekhez nem vészes az alkatrész. A robogotunning biztos jobban tudja,de asszem 25 körül van bele egy dugó.
Hát 60nal olcsóbb, mint a CR és 2 évvel fiatalabb...
Vagy drágán jó motort (az is lutri mondjuk) vagy olcsón valamilyet (akkor meg magamnak javíttatom meg, és tudom mi van benne..)
Or not?
Így képen nem néz ki rosszul. Meg kell nézni! Ha nincs szétborulva,akkor jó motor.
jo kis teszt köszi a linket