Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jimmy bácsi... skype lesz?
Az, h sport az kicsit túlzás, de ismerek egy srácot akinek van valami hasonlója, és azt kamuzza ha 1290 cm3 is
Nem a Honda névvel van a gond hanem azzal a H-Rondával!
Szíí! De ló fejet ne várj,mert annyi volt a meló mostanában,hogy kifogytunk belőle!
Még nem tudom, h fent leszek-e, de vszinű h igen.
jönnek az embereid? dh vezetésével?
Meg még egyet beszóósz,aztán neked meg nem is kell menni sehova a mindenféle színes sebekért!
lehet hogy nem fogtok meghalni az első kanyarba de az is biztos hogy aki cross vagy enduro motorral megy terepen garantált a kéz és lábtörés
meg mindenféle szines sebek, zúzódások
Az aunerba van most valami új kamera,azt mondja a gyerek,egész jó képeket csinál. Vagy van még a Gopro,állítólag az se rossz. Nekem is ígértek egyet kölcsönbe kipróbálni,majd megnézem milyen.
Azért ezt nem kellene. Aki ökör,annak mindnek egyforma esélye van letenni a rendszámot,akármivel motorozik vagy közlekedik.
balunak alikhanem mb80 van vagy valami hasonló kicsi
és egész jó képet csinál
hangot azt már nem annyira
Beszéltem a CR-es gyerekkel,majd este felé fent leszel skype-n? 8-környékén már leszek.
Kb 1 hónapja...
Cross-t akarok helyette...
nem a crossra értettem,csak álandóan betöltött és nem tudtam megnézni rendesen.
Hát lehet hogy neked Szar! De én ,és akik crossoznak-enduroznak kisebb eséllyel döglünk meg,mint Ti asztfaltbetyárok. A szarozos véleményed meg tartsd meg magadnak kedves éjszakai utazó:)
jön még kutyára szalonna....vagy mi
mondtam hogy rendes motort vegyél mert egy honda a kutyának se kell eladáskor
Kinek van itt túrasportja?
Mióta hirdeted egyáltalán?
hát ez igen szar
hát ez igen szar
500as túrasportot sem egyszerűbb
Srácok...teljes kudarc...
Eladni egy 650-es túraendurot embert próbáló feladat. Okés, ilyenkor szar a piac, de uhh... basszus, hócipőm tele.