Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egész évben a szobámban hentereg az nincs ezzel gond
amúgy tavaly is bőrruhára húztam fel a mikulás ruhát
nem láttam még 50e km alatt
az nem is hülyeség,lett itt egy spanom lancer evo-val, beépített rendőr és van kamera a kocsiba (itt mindegyikben).na hogy miért tudom ennyire,arra most nem térnék ki,de visszanéztem a felvételt és nagyon szép videot csinál(a 30as táblánál is..)
ugye megtanultál windows-t telepíteni ?
Egy kutya ,te hülye vagy nélkülük is!
deszkások vannak?
milyen ópium te ?morfium
Ja a csövekből meg ópium jött! Tudom ám ,hogy csak az ingyen drogért csináltad.
Kölcsönözz az M1-től olyan állványosat vagy van egy jobb ötletem kérj a zsaruktól egyet az mindig jó képet csinál még 200-nál is
ja igen,ha valaki hasznos info-val tud szolgálni,azt szívesen venném.
A téma:milyen kamerát vegyek onboardhoz?
nem 5000ft-os md80-at akarok,de nem is 100e-ért,hanem valami köztes megoldást jó képstabilizátorral (a rögzítés a tankon lesz)
én nem,Beninek jobb haverja
na majd az Ignáccal elmész ugrálni
nicsak az beszél aki muszájdzsekibe feküdt 30 fokban
nem beszélve arról hogy ha mozgok (szaltó,dupla cukahara stb) én sem fázom
azt nem is mondtam neked hogy a kis yamakasisok itt ugrálnak,de szerintem már öregszem mert ahelyett hogy csatlakoznék azt kiabálom hogy takarodsz le a garázsomról
mingyá elkezdelek sajnálni teeeee....
a hajléktalanok nyáron is ugyanazokat és ugyanannyi ruhát hordanak
szerintem én meg is fáztam akkor
na akkor ha megengeditek mindenkinek 1esével válaszolnék .

csoki:nem pont 1 éve volt.az évfordulón épp motoroztam.gondoltam olyan hideg van megnézem mikor jön busz

kalev:látod ezért vettem CB-t

gedeon82:mikor ti cipeltétek a szaromat addigra én már becsövezve feküdtem a jó meleg szobában nem ?saját szobám volt vazze
Jó tanács a hidegre!Lessétek meg a hajléktalanokat!Újságpapír a ruci alá oszt mehet a móka ,ja és ocsó!
Ja elfáradt és kicsit lefeküdt igaz a motorral együtt ,de azt mondta ,hogy ő így száll le.Tény picsa hideg volt akkor is.mi fagyoskodhattunk a motorokon meg cipelhettük utána szarát míg ő a jó meleg mentő hátuljába heszelt!

én azt mondom p*csahideg van (úgy tudom hidegebb mint nálatok) és még ha megérkezik a mindenféle aláöltözőm és melegítő felszerelésem akkor is csak lassan fogok poroszkálni.
a cb ennyivel jobb,mert annak ha húzod se nagyon megy..
pont egy éve volt ojan mikor ezt gondoltad aztán meg is pihentél a buszmegálónál bőny felé
mostmár illő lenne elrakni a bőrruhákat
engem baromira nem érdekel hogy kell menni az úton ....amíg megyek
vagy én is a cordura-t veszem alá fel
akkor termo bélés kell a mikulás ruhába