Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert motoralkatrészben jók vagytok?
Te JIMMY cipő kell?
Szólj nyugodtan mert beszerzünk mindent, nem csak motoralkatrészben vagyunk jók
Nem egy mai technika,plusz nem tudom hogy az alkatrész ellátás milyen hozzá. Hol találtál ilyet? Ja,és arra készülj fel hogy kibaszott erős! Szerintem túl erős is!
Én ha jól emlékezem akkor a kisalföld volán tulajdona. Sokan próbálkoztak már ott gokart vagy supermoto versenyt rendezni,de nem sikerült nekik,mert nem engedik.A környéken lakók háborognak ott mindig mindenér. Szerintem próbálj meg inkább a motorsport fesztivál szervezőivel beszélni,hátha jövőre a rendezvényen tudnak valami helyet adni.
Hali!

Húúú de rég jártam itt...
Egy fontos kérdésem volna:
KTM EXC 360. Mond nektek valamit? Levi neked van vmi infod róla?
elvileg az önkormányzaté .legalább is nekem úgy rémlik h valaki kiderítette és ez lett az eredmény
Passz...
Viszont ha sikerülne összehozni, biztos kimennék nézőnek .
üdv. Nem tudja valaki,hogy a likócsi gokartpálya kinek vagy minek a tulajdonában van?
Jövő nyáron szeretnénk népszerüsíteni a supermoto-t és valami alkalmas kis platz után koslatunk.
Anno motoroztam rajta,de akkor is a zsaruk zavartak el minket.
Ha valaki tud valami infót vagy valami jó helyet ne tartsa magában.

köszi SM.T.M.
én is ilyen netes boltban néztem , de ha lehoznák hozzám , házhoz akkor kb 100$-ba jönnék ki na meg 30-napos küldési idő van elvileg, meg bankkártyás fizetés csak ... jó lenen ha vállalná hogy megveszi meg elküldi nekem az a baj , hogy nem találom a hirdetését
A KTM-hez most nem kell semmi. De pl nike kondi cipő vagy melegítő is rengeteg van olyan,ami itt az EU-ban nincs.
Na én is nézegettem múltkor cipőket. Igaz nem az e-bay-on,hanem egy internetes boltba.
köszi , meglesem
cipőt akarok venni de nem nagyon bízom abban, hogy most kifizetem egy összegben aztán fene tudja meg jön e a cucc
Ne panaszkodjál bazz! Igaz hogy mostanába sok a meló,de cserébe a családhoz tartozhatsz!
Szerintem mindegy,mert azt mondta hogy minden héten jön neki konténer. Abba meg tökmind1 hogy mit hoz. Az apróba valahol megtalálod a hirdetését.
csak motoros alkatrészeket intéz vagy esetleg mást is? nem tudod ?
Nem. Egy ámerikai boltból szeretnék rendelni valamit. Azt tudom hogy alexcbr intézi az e-bayt.
Te most nekem válaszoltál,vagy magadnak?
Ne kötözködj inkább ragasztózd össze a "motorodat", nehogy mégjobban széthulljon állásában .
Az itt jelenlévők közül nincs valakinek kedve airsoftozni péntek délután?
Már megint miért szólsz be
kössetek uj kötelező biztosítást
nekem jövőre 4800ft lessz
azt megint melózhatok .kezd már kicsit elegem lenni.visszajöhetne már a kalev a kiküldetésről.most minden szart nekem kell elintézni .mingyá fel is adok 1 hirdetést:bergyilkos szakirányú végzettség (mester vizsga ),hasonló helyen szerzett tapasztalat előny,jó kommunikációs készség ....fegyverviselési engedély nem feltétel
Elég sok minden...
Hű de felszívta magát valaki .
Vigyázz Jimmybácsival, ha feldűhíted, könnyen ébredhetsz lófejjel az ágyadban .