Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ki mondta h itthul nincs ?asszed nekünk nem tellik ?
most hogy kezdenek kinyílni a szemeim,kinéztem.mekkora hó van
elmehettek a fenébe ha otthon még hó sincs
itt a sarki fish&chips-esnél szokott állni egy,olyan 18-20éves de a tarifát nem tudom
előbb szerezni kéne 1 lotyót
nem tudom hogy hívták a csávót,de attól vehetsz leckéket.terepruhába nyomja kakucson,és nem kicsit 50 alatti időkkel...(és nem is sportmotor)
akkor asszem maradok a lotyóknál aztán akkor jöhet majd a kalev a zöldségével ...csak előtte meg kéne tanulni motorozni
csak úgy lábjegyzetben megemlíteném h az én dizájnom alapján van a festése
Az enyémnek gyárilag ilyen a féke,nem kellett csinálni vele semmit...
Nagyon szép az Rs50 festése:) Tetszenek a masszív,matt színek!
Még tanuló vagyok, Suliba ritkán vagy az Aprilia szervízbe.
Hol szerelgetsz motorokat?
Meg meg,motorszerelőnek tanulok,és eléggé érdekel is:) Meg nagy a szeretet a motorok iránt:) Nemrég óta irogatok ide. Inkább szerelek ,motorozom ha tehetem,s nem a neten nézem ki hogy motorozik:D
Legalább valaki látja a szépségét
meg hát amennyiért vettem annyiért ingyenbe volt.
mit műveltél vele hogy annyira fog?
valami okosságon töröm a fejem
Igaz,füvet már én is nyirtam... Ugy is mondhatnám,hogy nem a rendeltetésének megfelelően használtam...
Nem,azt a honda...
Baszki én meg mertem volna rá esküdni,hogy a kawasanyi,csak fűnyírókat gyárt!
Bolyhoska,azért én megnézném,melyik szériamotornak van olyan harapós féke,mint az enyémnek... pedig ez is "csak" kawasaki
Kakucsról:
"A pálya tervezésekor az elsődleges cél a gokart szerelmeseinek kielégítése volt, viszont a pálya kialakítása egyaránt kedvez a motorosoknak azon belül főleg a Supermotosoknak, és nem utolsó sorban a robogósoknak is. "
Nem utáljuk, csak nem tartjuk többre, mint egy Apriliát .
én azt mondom akinek baja van a kawával jöjjön ki kakucsra tavasszal,aztán aki előttem ér be annak elismerem hogy nincs se fék se futómű alatta,ráadásul én is béna vagyok.a többi meg hallgasson
mivan , megint utáljuk a Kawasakit nap van ? az hittem az csak jövőre lesz megint
nana csak ésszel
Minden kawás ezzel nyugtatgatja magát.