Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ott a faszság kezdődik! Basznám szét az ilyennek a fejét csákány nyéllel! Ez motorozás.
és ha nem vagyok itthon
félévmúlva újra lejátszod.
köszi, és ha én egy évre szeretném akkor mivan?
hirrrrróó vagyok
Köszi! :)
egy hős vagy....
ja meg elnéztem felétek tegnap.hát ott nem nagy kunszt h leér .annyi gumi ami ott van 1-2 fordulóban annyiból állt az előző kopottam
te tudod.tegnap sem volt sokkal jobb idő még is leért
csá dh sorry de nem jó ma nekem, meg ilyen 15 fokba már a gumiba sem bízom annyira még a 18-20 fok az nagyából ok,
foregon.küldd el a szämod az emilemre oszt írok h mivan.lehet hogy még is megyek

illetve ha valaki tudja a foregon számt akk írja meg

dhfear@hotmail.com
már itt is ?

amúgy a motorozás itt kezdődik
Szijja!

Én is most csinálom a korlátlan jogsit...én a Csabigánál tanulok, az egyik legkedvezőbb árú iskola....
www.csabiga.hu én ezt ajánlom neked, végigjártam az összes sulit! nekem ez lett a No.1
Jó reggelt, elnézést hogy nem voltam mostanában, de kicsit elhavazódtam.

Lajos írtam iwiw-en.
autóclub//bilux
ja ,ha nem győri vagy akkor az illetékes polgármesteri hivatalnál intézed a bejelentést/hogy kivonattad a forgalomból/
okmányiroda 2300ft,és 6 hónapon belül te meghatározhatod a kivonás mértékét,pld csütörtökön bemész és azt mondod hogy március 14-ig kéred kivonatni,akkor azt irják be és márc 15.-en automatice vissza áll forgalomba.én csütörtökön szept 30.án kivonatom a max 6 hónapra és április elsején áll vissza,de utána a kapott papirral elbattyogsz az adóirodába,honvéd liget és irsz egy pár sort,hogy kéred vissza a túlfizetést/bankszámlaszám kell/ha nem akkor 2011-ben jóváirják,ja és a kötelezőt is az okmányirodában kapott papirral tudod szüneteltetni.
Nekem...Bemész az okmány irodába,ott adnak egy csekket 2300,vagy 2500ft-rol,befizeted,és fél évre kivonják...de ha végeztél az okmányirodába,akkor még be kell menned a biztositóba,is a kötelező miatt,és az önkormányzathoz a sulyadó miatt...
kinek van tapasztalata arról hogy hogy kell motort kivonatni a forgalomból?
írd le msn-en
én az Autóklubban csináltam.ott jó volt .de most nem tudom h az oktatóm hova tűnt onnan
na majd pont ide írom nem ?amúgy is tárgytalan sztem mert most esik
pályázni hol?
Sziasztok! :)
Megfogadtam a tanácsotokat, voltam Móváron.. megérte elmenni.
Megfogott egy YZF R6-os De az R 125öst venném meg, így az elején.. De ehhez már kellene a jogsi.

Győrben melyik autós iskolában érdemes megcsinálni az A korlátlan jogsit? :)