Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a helyzet pupákok
csak kíváncsi vagyok .de ha annyira unalmas óráid lesznek....és nem esik az eső .akkor nem "pályázunk" 1et ?
furcsa kérdés dh de a holnapi unalmas óráimba megmérem neked
Köcce...
szerintem a karburátorcsapágy olajzója vert bele a kipufogószimering állítóbowdenjébe és az karistolt ekkorát
mutasssa mán meg
nekem van 2 pár.az egyik biztos nem kell.bár valószínű a másik se,de azért biztonsági okokból megtartom .inkább az kopjon mint a gatya .neked mennyire van a földtől a lábtartód ha egyenesben van a motor és nem sztenderen ?
Gratula
sehol ez csak illusztráció Csoki...
vettem azt amit veled néztünk aunerba
vettél ruhát: ?
Micsoda kívánság!

Egy csúnya nőnek lehet három kívánsága.
Első kívánsága: legyen 100 millió a számláján. így is lett.
A második kívánsága: legyen egy szép kocsija.
A harmadik kívánsága: egyetlen pasi sem tudjon neki ellenállni.
így is lett. Így lett a csúnya nőből csapolt sör.
kölcsön aggyam az enyémet?
Nyuszika vígan szalad az erdőben, amikor egy fa tövében meglátja szivarozni a szarvast
- Mit csinálsz? Megbolondultál? Egy ilyen szép napon a jó levegő helyett mérgezed a tüdődet? Gyere inkább, s szaladj velem, hogy oxigénnel teljen meg a tüdőd!
- Igazad van! - mondja a szarvas és elkezd szaladni a nyuszikával. Amint szaladnak, meglátják a rókát, az orra a kokainba lóg.
- Hé te! - mondja a szarvas - Itt a természet közepén kokainozol? Gyere inkább, és szaladj velünk, hogy oxigénnel teljen meg a tüdőd!
- Igazad van! - mondja a róka, s elkezd ő is rohanni a többiekkel.
Egy kicsit később találkoznak a medvével, amint az épp egy injekciós tűt tart a kezében egy adag tiszta heroinnal.
- Hé, itt a természet lágy ölén akarod belőni magad? Gyere inkább szaladj velünk, hogy teljen meg a tüdőd oxigénnel! - mondja a róka.
- Menjetek a picsába! Minden alkalommal, amikor a nyuszika bekap egy extasy-t, nekünk rohannunk kell az erdőben?
mert mondjuk nincs koptatóm ...
ez hol van?
én nem tudok menni mer szombaton délután is szolgálatba leszek
térdedet mér nem tetted le?
Motorostali! mi megyünk....
Blacky Meteo
Egyébként csákányossy
A váltód szólt akkorát Lajosom?
Meglett a Kresz-em!
Rettegjetek, ültessétek a gumifákat!
Mit kell nézni? Szép a térkő!
lájkoltam