Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez én volnék
nyugi csak szikra van tűz nem lett
Jaaaaa! Mi azt csak a "nagy" csarnoknak hívjuk. Meg amúgy sem érek rá azzal foglalkozni hogy mi a neve a csarnoknak,mert annyi a köszörülni való! A Sanyi meg csak hegeszt és hegeszt és hegeszt!
ja és még egy rutin vizsgám is van .. lassan közelít a törvényesség
zseni vagy
háhá megvan a rutin vizsga
és azzal még sokat mondtál .az enyimét mikor akarod összedobni ?vagy megpróbálkozzak vele én ?
há akkor csak tudnod kell hol a G40 nem ?há mindennap odajársz dógozni
Mér elakarták adni? Szerintem csak pénzcsinálás miatt vették meg ku... olcsón adtam el.
De igen ott. Miért? Ott vagyok rögtön az ajtó mellett jobbra!
te nem a vagongyárban köszörűsz ?
Bocsi egy kis reklám!
ELADÓ HONDA NX 650
mostanában nem akarták eladni az apriliádat
és képeketse raktak föl róla
Mi a pálya fiatalok hú ,de régen voltam itt.
Kösz csoki rendes vagy,de egyébként nem is nagyon izgatott. Nem áll szándékomban meglátogatni egyik csarnokot sem!
az ott van ahol most dózerolnak
az a csarnok külön van az auditol
nem a vagongyár felöl hanem a másik oldalon van
az mellé építtik majd az uj audit
Ja amúgy meg fingom nincs hogy hol a G40 szerszámgyár. Életembe egyszer voltam az audiba,ilyen nyílt napon,de fél óra után kimenekültem.
Nektek mind1. A bakony sincs messzebb. Nekem azért jó,mert felülök a motorra, megyek 200 métert betonon,aztán már az erdőben vagyok.
Jössz likócsfelől,a hajléktalan szállónál be kell fordulni jobbra ( a 19-es út és a régi 1-es út elágazója után egy balos kanyarba kell jobbra fordulni) egy betonos útra kanyarodsz rá,elmész a végéig,ott lepakolsz,és már az erdőbe is vagy. De ha szólsz,megyek és körbe kalauzollak benneteket.
Igen,az enduro kör,az már az lett. Ami a versenybe volt domb,már kezdik elhordani,mert ott lesz valami csarnok.
majd jimmy jobban elmagyarázza
én csak egyszer voltam ott
Értem...akkor lehet majd megnézzük egyszer, ha már így a közelben van...
én még régen voltam ott versenyen
az 1-es uton kell menni szentiván felé aztán egy kavicsos utra kell lekanyarodni jobbra
aztán van ott egy felüljáró azon át kell menni aztán ott van a fenyő erdő széle
Még egy kérdés, aztán békén hagylak ezzel...
Honnan jutok az erdőhöz? G40szerszámgyárnál van? Vagy merre pontosan?
akkor most ahol van a pálya az már audis terület lett?
Eddig nem láttam még őket soha. Az erdő szélén le lehet pakolni a futókat,amíg ott vagy addig nem szólhatnak. Ha meg már bent vagy az erdőbe és jár a motor akkor meg nincs gáz!