Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most jöttem meg onnan .pedig mentem volna veled egyet
és a bash.hu-n csak ilyen szarok vannak ?
igen, én igen és a többiek? te merre?
vagyis nem.bocs.a motorosok fagyizni mentek....a gyökerek karcolnak lábtartóval
karcolnak a lábtartóval
Szerintem,csak egy napokra. Nem akarok a család nélkül több napra elmenni. Vagyis idén már talán tud jönni az asszony is.
ma volt napon 29 fok, a motorosok merre vannak?
hát ezt rendkívül kultúráltan leírtad.. ja amúgy tényleg nem vicc hanem bash.hu-ról van
de kalevet én is nagyon megnéztem volna akkor
de több napra, ausztriába?
Én majd megyek!De remélem az még egy kicsit odébb van!
de itt van az adatlapja http://www.sportmotor.hu/tagok...
mit tudom én pesten melozik meg tanul
mert egyébként hol van?
de csak hétvégén van Győrbe .... ha kell adok számot
a GS vagy a csávó?hogy a gyíkomba tudok megbeszélni vele bármit is,ha semmit nem tudok róla?
beszélj meg vele egy időpontot,nézd meg a gs-t,aztán döntsd el szerintem.ott van a vásárcsarnok mellett.
egyenlőre elég ha győri...meg persze ha van cucca hozzá és ügyes.mert félprofira mi is meg tudjuk csinálni
ez lesz a munkábajárós.majd a következő fizuból veszek hétvégit is,nyugi
amúgy is már kiközösítettetek
max kiközösítünk
na csitt legyen
a motor remélem nem fog
most találtam egy kawasakit,hétvégén megnézem.ha jó, lehet megveszem.mégis pokolra jutok
te hawer te most mit akarsz pontosan?lássuk csak, legyen profi cucca sőt legyen profi is és a munkája legyen tökéletes, sőt még olcsó is legyen meg még győri is... ez minden?
Győrben kell.és legyen hozzá mindene.tehát lehetőleg ne a szabadban fújja és ne ilyen kinti hőmérsékleten.az se baj ha van kemencéje hozzá
ez egyébként egy kurva szar vicc ...sőt ha jobban belegondolok ez nem vicc .ez egyszerűen csak kurva szar .ennél még az is viccesebb h a kalevet kizárta a saját kocsija
én is tudok egyet
de tényleg megcsinálja neked szerintem,nézd meg a galériáját én is láttam,szép lett