Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a jogsi leadás egy vicc.... és mint kiderült csak okt 27ig vagyok eltiltva.... papírt még mindig nem kaptam hogy lekéne adnom, de azért leadtam nem ám gond lesz belőle...
Jó reggelt midenkinek !
Kis túra a megyébe?:)
haliho
a fajtámat?kötöcköcc ?köcsög rasszista .akkor essél el vele te és tudd meg h mennyibe kerül a javíttatás
tee én nem akarok töréstesztet
ismerem a fajtádat
adjál 250es RSre lóvét.megveszem neked,megcsinálom pályára...és még le is tesztelem neked h nehogy szart kapjál
visszavenném ha nincs leharcolva(jobban )
dunaszerdahelyre meg kakucsra épp ideális,úgyis akarok venni valamit.vagyis küldök haza pénzt és majd valaki megveszi nekem a fórumról,hogy ha hazamentem egyből pályakész legyen
az már jó régen lehetett.mondjuk most is ki kéne szednem h gumit cseréljek
még a végén visszakerül hozzád
már csak a hengert kell fölrakni?
eddíg még kerekekse voltak benne
melyik következőnek?azóta 75-76 tulaja volt már ahogy hallom
jövö nyár jolhangzik megyek persze :D csak tood addig még sok viz lefolyik
te magyarázol aki egy szimpla olajcserét nem tudott végrehajtani ?meg 1 kábelt nem tudott odaforrasztani ?tényleg a kövi tulajnak elmondtad h profi szervizelte a lámpaelektronikát ?
augusztusban te is jössz velünk haza?
kicsit kiegészítve a legrövidebb (1800km-es) út olyan 3000km-re.motorral persze
ja és irigy vagyok,ott ismerik a szabadnapot ezek szerint
hengerösszerakáshoz mit csináljak a service manuallal?csináljak belőle tömítést?az összerakással nincs gond végül is
ejjj :D
az lesz az érdekes,vak vezet világtalant
van service manual a neten
azt tölcsd le aztán az alapján rakd össze
vagy ha gondolod akkor segíttek
ne nevess,mert tudom hol laksz
valakit érdekel egy 56-os alpinestars vector 2 részes börruha?
Na mivan senki sem motorozik csak én szedek bérescseppet?
ma egy bmw 650(4.8l 360hp) látszólag megfogott egy 1.gen 600as ninját,legalábbis együtt gyorsultak 250ig
épp mostanában gondolkodtam h ha nem állok neki összerakni sosem lesz kész .majd legfeljebb beviszem gedeonnak oszt megkérdem jól raktam-e össze
ráöntöttük a doboz festéket aztán elmaszatultuk rajta ....na vajon milyen....tán csak nem fehér ?