Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A madárka leszállt a fészkére!
Holnap,ígérem! De azééé dobj egy izenetet,biztos ami biztos!
jah tényleg mivan a a Baluval? tavaly ilyenkor vele mindig találkoztam még szar időben is.... most meg még jó időbe se látom
Ööööööö izééééé baszki elfelejtettem! Kicsit sűrű a programom mostanában. Sok a köszörülni való! Holnap megkérdezem!
a festésről tudol valamit?
Tudom,köszi,csak mindenki valamiért bitmanpistának mondja. Amúgy csináltatott már vele a haverom 250-es CR-be perselyt,az jó lett. Ezt csak a csokítónak mondom.
Baluval nem találkoztunk most délután
pedig azt ajánlva kell h küldjék különben eltűnhet a postán
péntektől akkor jössz, amikor akarsz , 9-17 óráig
nem annyira sürgős
jó lenne ha valaki normális mérő műszerrel meg tudná mérni mer én itthon méregettem tolómérővel de nem tuddtam megálapíttani hogy pontosan mekkora
azt se tudom hogy mekkora az a határ amíg fel lehetne fúrni
jövő héten vagy utánna héten majd megmérjük?
kisbéren ahova először vittem ott mondták hogy vigyem zircre wittman pista-bához
még a telefonszámát is leirták
csak itthon vettem észre hogy kevesebb a szám mint kellene
akkor azt meg sem kaphattad
irány a kresz tanfolyam...
hát ez az hogy nem úgy jött.... csak simán be volt dobva, és annyit írnak benne hogy a jogerőre emelkedés után 30 nappal fizessembe, és a végén meg ott van hogy jogerőre emelkedett aug 27. -én de hát ez egy vicc....
kézhezvételtől,ha ajánlva jött.
Akkor egy kis vallás egy ismerőstől idézve:

Hiszek egy motorban, hiszek egy pályában,
Hiszek a féktáv örök igazában,
Hiszek a Magyar motorsport feltámadásában. :):)

nah küldtek valami jogerős papírt, de kurwa jó ám hogy aug 27. én lett jogerős, nekem meg 30 napom van a bírságot befizetni a levél meg tengap jött meg..... szal 6 napom van rá
hát igen gumi nélkül nehéz is, De hát ez a Maxxis gumma 18 fokba is kegyetlen még
felgumizva könnyű
Neked is Bleki, ez nagyon komoly, idén lesz legós felvonulás?
Jó Reggelt Mindenkinek!

Szép napot!
http://bikerpunks.com/mediavie...
amúgy witman pista,beérsz zircre a nagy balos kanyarnál egyenesen tövább mész borzavár fele ott már utbaigazitanak ,mert mindenki ismeri az öreget.
nincs, de küzdök vele
Amúgy meg van már sárga kézvédőm? Vagy fekete?