Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah semmirekellők!
Itt van egy motor...
2004-es és eladó...
Z 1000
1,2 mill
Akit érdekel keressen engem...
ui:
akit érdekel, nem volt törve, csak egyedit akart a tulaj...(15 ezer km van benn)
Mond nekik hogy nem kell beszarni!
Figyu, holnapig körbekérdezek, aztán ha nem jön senki, egy gurulásra elmegyek sztem egyedül is.. de majd még írok ezzel kapcsolatban..na megyek melózni, jóéjt
szevasztok!
Akkor nem állok neki keresni. Na meg bóóóódog születésnapot!
Mondom hogy pannonhalmától fél óra alatt lent vagyunk varsányba.Ha mászókázni akartok,pannonhalmán is van egy fasza feljáró.Onnan meg egy köpés az atomvillanás,ahol aztán lehet feljárózni,akár egész nap. Van arra egy homokbánya is,ott is lehet gyakorolni. De nekem igazán mind1 hogy hova megyünk. Amúgy tényő felé is tudok egy jó utat,igaz az inkább ilyen turistás,utazós.
22es kell az enyémre... születésnapomra azt kapok a barátaimtól.. ami holnap lesz :P
Elvileg a héten megérkezik a citybike-ba, onnan meg vagy most vagy jöv héten meg is kapom...
Lehet egy szerény javaslatom? Mehetnénk mászókázni ide phalma és tényő fölé... bakonyba inkább futón vinnénk le a vasakat...
Mert mi lett a kormányoddal? Ha kell lehet hogy van itthon egy 28-as kormányom még valahol. Most nem emlékszem rá hogy elvitte a haverom vagy nem. Gyertek csak,mutatok egy-két jó helyet!
Hamarosan meglesz az új kormányom, elvileg a hétvégére... megbeszélem egy két haverral, szerintem ők is szívesen csatlakoznának...
Hogy hogy hova? Motorozni a bakonyba! Kiváló terep,kiváló helyek,kiváló időjárás,kiváló társaság!
Meg még azt akartam mesélni,hogy egy másik fórumon is volt egy társaság,akik előadták magukat hogy ők micsoda nagy motorosok,meg hogy aztán ők úgy mennek és olyan helyeken mennek hogy ihaly-csuhaly! Aztán mikor eljöttek ide,az első feljárónál sorakoztak az aljába,mint a hangyák! A hát résztvevőből egy jött fel,egynek meg én vittem fel a motorját félútról. 20km után már az anyámat szidták és köpködtek hogy milyen helyekre hoztam őket. Pedig nem volt sár sem,sima úton mentünk,nem volt benne semmim különleges. A helyi cimbora aki jött velünk,csak annyit mondott a nap végén,hogy ezek csak internet endurósok! Duma volt náluk,tudomány meg zéró!
Hova?
Max akkor fogsz a lombok között szárnyalni,amikor le esel valami szakadékba!
Nem veszem komolyan. Láttam már sok embert aki nagyon tudott motorozni a neten meg a discoba a sörös poharak mellett,aztán mikor eljött a bakonyba,a második út után meghirdette a motorját.
Vasárnap jössz?
Bzots azért mert elég sokkoló volt a kamerázó haveromnak meg nekem is a művelet
Ott a fákon fogok egykerkezni fent a lombok között fogok szárnyalni mint a madár...
Hááhháá, nem kell ennyire komolyan venni azért
Ez meg még a nap elején volt,amikor még nem is mentünk igazán sárban!
Na meg egy ilyen vízmosáson ha át egykerekezel,akkor fizetek egy pezsgős vacsorát. Ez pont egy felfelébe volt,a domb közepén. Tereltem felfelé,aztán egyszer csak ott volt a meglepetés! Majdnem kézenálltam a kormányon!
Értem én hogy mire gondolsz. Majd egyszer eljössz velünk,aztán megmutatod hogyan kell csinálni. Mondjuk vasárnap?
Jaj nem úgy... hanem ha mész fel, és érzed meddig engedheted anélkül, h hanyattvágna és el kéne venni a gázt..érted?
Hát lehet hogy igazad van. Bár én át emeltetni szoktam csak a pocsolyákon az elejét,és nem át egykerekezni.A siratófalon meg ha egykerekezel,akkor már megette a rosseb az egészet!
Mondjuk a rendszámát nem tudom, csak gondoltam, hogy ő lesz az.
De ha tényleg úgy van ahogy mondod, akkor innen is üzenem, hogy szégyellje magát . . .
Még két évig biztos lesz.
Amúgy asszem múltkor te villantottál rám Kandó végén. Csak éppen azt figyeltem, nem jön-e valaki utánam . . .
Én meg szomjaztam-éheztem...de nem ott ettem...

Hanem máshol...
És szénné kajáltam magam..
ez kemény kár hogy nem látszik végig
itt én is pózoltam már jah meg itt vettem meg életem legdrágább ásványvizét is... 0,33 vizet 500 ft ért
Szerintem ez részletkérdés de azért köszi...
lehet visszatekerteti az órát mert a haverjai kiközösítik ha túl sok a km