Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tinye Mellett...... :)
meg, 2081 Tinnye, Magyarország (Üvegtigris Büfé)
maps.google.com és beírod hosszú ű vel hogy Űvegtigris
Nekem sem elsősorban a csajok miatt kell... Hanem vannak olyan szituk, mikor kint motorozol, h nagyobb vízátfolyás, pocsolya..stb amin keréken kell átmenni, és ha nem megfelelő a kerekezési tudása az embernek, akkor egy ilyen hamar kibillentheti az egyensúlyából, ami esést eredményez. De ugyanilyen a mászóka is, felfelé ha már nincs más, akkor engedheted hátradőlni holtpontig a motort, de ha nem megy a kerózás, akkor nem tudod hol a holtpont...szóval ez csak a lehetőségek skáláját szélesíti ki, milyen helyzetet hogy tudsz megoldani...
Na jó reggelt, már nem vagyok lázas uh melozom:) Bleki ma mikor értek haza? Nállam vannak a ruhák.
Hahó!
Valaki monnya meg nekem, hogy hol van az üvegtigris bódéja?
Sziasztok.
Valaki, összefoglaló?
Én még 20 métert se tudok egykerekezni. Valahogy sohasem vonzott,ez a menjünk el a fagyizó elé,azt mutassuk meg hogy milyen királyok vagyunk.
Hát lottózzááá baszod! Most megint bevállalhatom a hónapra az összes túlórát,hogy tudjak venni munkahengert! Meg is mondom ma a sanyinak,hogy hegesszen mint az állat!
na akkor a képeket .nem látom h keresgetnéd őket .a csodamasináról is
én is azt hittem.nyugodtan nézz körül,mutatok referenciaképeket ha kell
a motor pedig olyan volt amit nálatok nem fognak forgalmazni mostanság
persze bármikor...persze csodamasina .előbb tanuld meg a powerslideot .egyébként ott a szigeteken nehéz jó csajt találni...nem véletlenül szigetország.oda zárták az összes rusnyát
nem volt rossz,de érted egy csaj bármikor összejön,na de mikor futok bele legközelebb még egy ilyen csodamasinába?
és a sok körforgalom nagyon csábító
akkor az szó szerint superlotyó volt .föl kellett volna ajánlanod hogy ha kipróbálod a motort és jó is akkor ki(/fel)próbálod őt is ...a motoron
őt nem engedem.persze hogy ki akar jönni mert itt engedik a melegeknek a házasságot,azért jönne be neki az ország.
most egy nagyon betyáros superlotyóval találkoztam,ráadásul csajjal a nyergében csak nem értette hogy melyiket akarom kipróbálni.mondom a jóhogy a motort,erre otthagyott
pedig aztán...a Jimmy se nem ilyen szép meg se nem ilyen okos mint én .nem is tudom hogy keverhettél össze minket .ez részemről sértésnek számít .SM-et apróba tudsz nézni jogsit meg a Jozsón
bocsi, hirtelen kevertelek jimmyvel...
smet szeretnék én is..meg jogsit
nekem aztán nem kell mondani.életemben nem enduroztam még .de még olyan embert sem láttam aki tudna .én meg úgy döntöttem inkább olyannal tanulom meg amit nem eladni akarok.majd a kövivel.lehet SM lesz....azzal meg lehet .mennyi csálécsöcsű szopósluvnyát lehet felszedni vele
Hehe :D Lehetne vagánykodni a buxáknak a faluban az tuti
Ezért még inkább földesúton gyakorlok...majd ha f@sza minden, akkor közönség elé is viszem...
Bár elsősorban az endurozás miatt akarok megtanulni..sokszor szükség van rá..de ezt neked nem kell mondanom...
igen mondjuk én erre gondoltam h az egyensúlyérzéked legalább már megvan.mondjuk azért örülnél ha a Dominatorral úgy menne mint a bringával nem ?
Jó... de egy 10kgos bringa meg egy 170kgos motor között van egy apró különbség
Egyébként abból a korszakból mindössze annyit sikerült magamban tartani, h az egyensúlyérzékem egész jó, és hamarabb tanulok ilyen dolgokat..
Tudja valaki,jövő vasárnap lesz gyorsulás écsen?
azért flatlandes meg triálos múlttal nem nehéz
Viszont egy két hete elkezdtem komolyabban megtanulni egykerekezni... ma már, nem viccelek, 20-30 méter simán ment 2ben... csak ott elfogy a 2... ha be tudnék váltani 3ba, akkor már csak az egyensúlyt kell gyakorolni... annyira jó érzés..wháááá
lottóznom kéne .már előtte is a kuplungoddal szoptál.mit sírsz ?a köszörűs meló jól fizet nem ?max megint túlórázol kicsit
Igen! Egy feljáróban hanyatt vágott a paripa,aztán valahogy olyan szarul esett hogy letörött. Nem vagyok túl boldog,mert 60 ezer körül van az ára.