Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

felmenni felment valahogy , kérdezd meg tőle, bár én sem értem hogy mert egy két kanyar után megáltunk még az elején és neki már kivolt akava a vízhőfok mérő
tudom hogy nem menne föl, épp ezért nem is akarok menni
csopperrel kell oda menni a hegyekbe
ez nem választási lehetőség volt mi tuti megyünk csak gondoltam eljön innen is valaki, de nsr nehezen jön ám fel oda a hegyekbe kérdezd csak a kalevet
vitted az astrát?
én voltam tegnap
de már ne mennyél mer holnapra nem volt kiirva program
Mért nem? 178 kiló! Azt nem annyira jó fel állítgatni sárba,egy nap 27-szer.
Régebben sok DRZ-s járt velünk,de soha egyiknek sem volt gondja az elektronikával. Az tényleg típus hiba,hogy a gyújtás tekercs felfogató csavarjai kitekerednek,és ledarálják a tekercset. Amúgy szerintem az egyik legigénytelenebb,legmegbízhatóbb gépek. Én biztos nem vennék ennyi idős gépet,mert 250-300 ezer pluszból,hibátlan motort lehet találni. Tudom hogy nem kevés az a 250-300 ezer,de ugyanezt a pénzt ráfogod költeni az Lc4-re is,és akkor még mindig egy olyan motorral mész aminek nincs futóműve és mocskosul nehéz.
Brutál nehéz?
Igazad lehet... DRZ-t nem akarok... típushiba a gyujtáselektronika. XR-t szeretnék, de horrorisztikus árakon mennek papír nélkül is.... Enyém meg megagigahiperbrutálnehéz... de komolyan. 178kg ma 1,5 órán keresztül terelgettem a sárban. Alig élek...
Az van,de az egy hangyányit más kategória. Na meg nem vagyok szerelő,vagy kereskedő. Én nem adnák érte pénzt,az biztos.
Az attól függ,mire akarod használni. Endurózni nehéz,utcára meg nem jó,mert nincs papírja.Ha bele kell nyúlni,akkor meg nagyon sokba fog kerülni. De szántóföldek között kirándulni,jó.
Jimmyt kérdezd...neki van ktm-je!
Azért lehet találni. Igaz nem a 200-300 ezer forintos kategória. De ha mondjuk DRZ-t nézeget,azt sem nagyon lehet találni 600-alatt normálisat,papírosat.
Szerintetek ez milyen motor? Megéri?
http://www.kepesmotor.hu/ktm-e...
Volt valaki a reálos nyiltnapon?
Érdemes megnézni?
az xr-eket már én is néztem de marha ritka aminek vannak papírjai
Persze hogy jó. Ennek tök mind1 hogy mivel esik át az árkon,meg a buszmegállón! Arra van egy régi lyukas kerekű biciklim is,azzal is el tud esni. Ha meg esetleg nem töri rendesen össze magát,akkor majd még egy kicsit megrugdaljuk!
elesni jó neki az is,nem?
Nincs. A DRZ a legigénytelenebb. Talán még a honda XR-ek. Attól függ mit akarsz csinálni.
inkább jövő hétvégén mennyünk balassagyarmatra
veterán motor verseny lessz
Jimbo bá.van még olyan motor a DRZ mellett ami ugyan olyan "igénytelen"?Husky-k, Husák, Yamaha, Honda?
Róóóóóland! Róóóóóland! Akarsz körszakállt?
Szeva Bácsi!
itt nem esek el a körforgalmakba mint otthon.simán karcolós minőségű mind
már nézegetem a hirdetéseket
pálya az még nem tudom hol van,de a reptéri kifutó itt van nem messze
Szega Don

Minek mentél ilyen messze, hogy tudjál nyugodtan gyakorolni?
St. Lüszin is lehet

Mi jót fogsz csinálni?