Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fentvan, de asszem nincs róla kép...
Gyuri szombaton melózol?Valoszinü megyek győrbe,benéznék hozzátok,megbeszélhetnénk azt a hátsó lámpát,hogy milyen árba van,és mennyi idő alatt jön meg.
ne idegesits! hol? esküszöm véletlenül arra fogok menni vmikor
Márminthogy neki van 08-as + 2 04-es .
neem gáborkát békén haggyuk.. nem akarom más lányoktol elvenni öt! iwiwen fent van a haverod? megnézhetem..
Csorna.De igen,a haverom vett nálatok indexes hátso lámpát.Az övé 08'-as,és még van 2 04'-es is.
Mind1, nem rá gondoltam. Dehát ha te őt szeretnéd, nem állok közétek .
de az is megvan még neki
Nem. Neki nem is gixxerhaccáza van .
és akk hol vagytok? miért nem látok én soha egyet se
akk ideje megkeresnem őket... amugy gyuri te meg a Gáborral akarsz összehozni?
Hová valósi vagy? ZX-10-ből nincs sok erre, nem a haverod vett nálunk integrált indexes ledes hátsó lámpát?
Zx 10 böl is van legalább három!
Efelől semmi kétségem .
Kb én is,pedig én nem vagyok győri!
a nap hsz-a:
"a simo de ő mindegy.. "
Igaz, gixxxerest többet .
Nincs sok kawás Győrben? Én min. 10-et ismerek .
komolyan? pedig aztán nincs sok kawás györbe sztem.. a lempek van még meg egy z750es aztán kifujt meg a simo de ő mindegy.. de azért jo mert ingyen lehet pályázni a hringen és sztem tök jóóó dolog
A pannoniaringre szoktunk menni.Igaz még csak a 7 essel voltam fent a pályán,de a 10est is ki akarom probálni.Idén tervbe volt,hogy megyek kawa napra,csak az alsoörsi találkozo elöbb volt... és én féluton elakadtam. Majd jövőre elmegyünk.Amugy győrböl elég sokan szoktak menni!
oh te .... de mostmár meggyogyult! amugy elmegyünk majd pályázni? szoktál menni a hringre a kawa napokra? ha mész egyedül mész vagy többen mentek?
Nézd meg a fotogalériámat...
jézusom elestél? aztán mivan a kawával?
Hát,ha ő volt egyáltalán...Mondjuk csodálkoznák rajta,az enyém egész nyáron állt,köszönhetően egy laza cigánykerekezésnek és még igy is több km van benn mint az övébe.