Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem igazán.meg azt a két nevet sem tudtam dekódolni h mit akartál vele .hát ha majd odáig fajulnak a dolgok akkor megkeresem
a dojcs nem az erősséged?
amúgy amiről szó volt tegnap,jól mondtam,óbudán van
szóval Gyorsi'-val spanolj össze
3 napon belül küldik győrbe, aztán majd kapom a birságot ami 1-30 ezer lehet, meg majd be kell vinnem a motort megmutatni hogy lecseréltem a gumit, azt hiszem a kpm-hez, utána kapom vissza a forgalmit.
még jó h lecseréltem a Sport Demont .már kezdett középen slickesedni .mondtak valamit mikor kapod vissza?
kopott hátsógumi miatt vették el a forgalmit! pedig amikor elindultam még nem látszott ki a szövet aztán mentem kb 400km-t és utána látszott valami de minimálisan, pirelli supercorsa és ezen nem nagyon látni mikor fogy el a gumi!
micsináltá ?
ja csak aztán kalevval bandáztunk 1et .Loláról meg lemaradtunk
valaki nem beszélne értelmesen ?eddig annyit fogtam fel h torrentének elvették a forgalmiját
pontosan hova akarsz menni mer merre felé mentek?
Kovács Kati,Janics Natasa
tegnap elvették a forgalmimat basszameg!
A cseszneki járatra beszállás 15:00-kor tőlünk (Kismegyer).
Mivan?
Nur der Kleingeist hält Ordnung,das Genie uberblickt das Chaos
Das Reiten eines Motorrades mein Leben
te dh azt montad tegnap hogy elmész haza
aztán én is eljöttem, már nem akartam visszamenni
bár hazáig nem értem el csak ide a faluba haverékhoz
amikor hivtál akkor álítottuk a lámpát az nsr-en
utánna meg a szokásos utcán grillezés és sörözés lett
Hát persze hogy azzal! Had erősödjön! Amúgy a haveromnak is ezt mondtam tegnap mikor keresett bennünket. Itt vagyunk a kamion elejénél,ahol a baszom nagy rózsaszín lufi van!
Jimbo azért te sem vagy semmi.a kislányoddal cipeltetted a lufidat .mondjuk így nem volt nehéz megtalálni a tömegben
Még mindig nem tudtad túltenni magad rajta,hogy neked nem vett senki ilyen lufit? Szegény gyerekektől akartad elszedni! Nem szégyenled magad? Na meg az a hiszti amit műveltél a hercegnős lufiér! Annál már csak az volt durvább,mikor a földhöz verted magad!
1:Foregon,az álszent 'motoros'
2-3:magukért beszélnek a képek.
kalev én mondtam h valami más
http://www.youtube.com/watch?v...

eredeti nincs fent
Délután .
Olyan 20 euró körül szokott lenni egy óra...
de a holnapi nap az nem jó mégse...
Szasztok Skacok!
Látom engem senki sem hiányolt...Blacky meteo csillagom lehullóban van...
de majd teszek róla, h ne így legyen..

Találtam neten pár képet...gondoltam megosztom veletek...

Ja amúgy tegnap Sümeg melett Megyeren voltunk a III.Zorall Sörolimpián nagyon kemény buli volt...jövőre ottalvós buliként tuti bejátszuk a progik közé

pá kincseim
inkább a kocsiról szerelj le 2 kereket .amúgy mit is akarnál velem bicnicelni ?