Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én menni akartam de a főnök nem engedett el munkábol ugyhogy már nincsen kedvem
majd holnap délután az eto parkba kiélem magam
meg holnapután is
valakinek nincs jegye a mai meccsre?csak tegnapig lehetett venni

amúgy én is elvagyok tiltva,már 3 hónapja,nem tudom mit vagy úgy oda.fel a fejjel,legalább a pénzt nem kellett kifizetni.ugye nem?
Valaki jön este koncertre Sikátorba?
kell hogy hallgassak valamit magyarul...:D
Bálint melyik volt az a motoros film amit néztünk ?
akkor megint bringával mész majd melózni ?
nab@zmeg cool... de fellebeztél már?
Azért egy volt motorversenyzöböl a versenyszellem sose alszik ki......nagyon jót mototroztunk....és még jóóóó h itt is van olyan út mint magyarországon csesznek és környéke.....
ááá nem esett el nem is örülnék neki...csak tudod én most németországba vagyok 2 hétig ez az egyik a másik meg lényegtelen h miért vagyok bánatüzö kúrán.......
na bammeg, belinkelem erre karbantartanak, sose volt még ilyen
fellebbezés után?
Szevasz Boyhoska! Mi újság van Győr faluban?
A kurwa életbe csak eltiltottak 2 hónapra
ha valaki gép előtt dolgozik http://s1.sfgame.hu/ :)
Amyssel néven megtalál az 1 es szerveren :)
nézőpont kérdése, ha az állam csinálja akkor is a mi adónkból, úgyhogy az is magánkéz, ahogy vesszük :)
Csak halkan mondom ,hogy nem a kormány csinálja a tűzi játékot, hanem egy vállalkozó.Persze az állam is beleszáll valamennyivel ,de a nagy része magánkézből van.
Who is Pirofka? Gratula neki, vagy részvétem, majd eldönti melyik
Egyetértek! ! ! Van annál Jobbik is !
orbán viktor MONNYON LE!

Kb. 500.000, azaz ötszázezer aláírás gyűlt össze, hogy:
ne legyen aug. 20-án tüzijáték, hanem az arra szánt pénzt adják az árvízkárosultaknak.
orbán, aki évekig kritizálta a kormányt, hogy túl sokat költ tüzijátékra, bejelentette, hogy több, mint kétszer annyiba fog kerülni az idei tüzijáték. Gondolom, ebben már benne van orbán szentté avatása és királlyá koronázása is.
Szerintem meg, aki figyelmen kívül hagyja a magyar nép akaratát, nagy ívben leszarja, hogy több ezer családot elöntött az árvíz, az MONNYON LE és szégyellje magát.
Szolgálati közlemény

A mai napon, HMM.Piroska sikeres felvételi vizsgát tett, így a HarciMarciMotoros klub tiszteletbeli tagjává vált.

Felvételi:
1. A HMM csapat összes pasijának elfektetése.
2. A HMM csapat női tagjainak megbizsergetése.
3. Több, mint 2000 km megtétele motoron, tanktáskában.
4. Kb. 50%-os alkoholtartalom folyamatos fenntartása, zord, ismétlem ZORD körülmények közt.
5. HMM.Piroska konkrétan egy olcsó ribanc, de megéri a pénzét...

Üdv a csapatban, Piroska, hányunk tőled, de ez így van rendjén...
Bánat üző? Hát az hogyan Dh mellett ? nah várj csak nem esett el megint vagy esetleg anak örülnél?
Bánatüzö kúrán vagyok csoki pia minden mennyiségbe ezt kívánom mindenki nyaralására ill báqnatfelejtésére
húúúú haza megyek itt leamortizálnak......2 napja ki sem józanodom