Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor teszünk az öledbe egy cementes zsákot,és úgy versenyzünk!
hát nekem legalábbis jobban hangzik
Mert az ugyanaz a gokart de 20 kiló különbség,az fair play?
hívgyá' főő' vagy küggyé' sms-t,aztán akkor legokartozlak majd
ez a fair play,nem a teli astra vs üres a4

más:Balu,Simo újabb kakucs
Szerintem én délután kinézek valamikor az ETO parkhoz.
formula student futamokra jön valaki gönyűre?holnap.
ma pedig eto parkban gokart
közúti veszélyeztetés ha te csinálod!dh ment 130cal(ja a sünök előtt 90nel... ) és elesett.ezzel veszélyeztett mást(mintha járna arra más...).
foregon esetében a másik 2-re mondanám a veszélyeztetést.
viszont ha nem volt leírva sehova hogy utassal ment,akkor elvileg csak az Akorl-t vehetik el(akkor még nem volt különbözetije),tehát nagyA marad
értelek én,de 2 dolog.
1:olajos mosószeres cucc ment az útra,és erre nem lehet számítani.olyan mint a vadveszély tábla.ha kint van és elcsapod az őzet,akár csak 60nal,akkor is relatív gyorshajtás,de ha nincs kint,nem kell rá számítanod.
2:indokolatlan vészfékezés.erre is ír valamit a kresz.mert az elég gyenge ok hogy megláttam hirtelen a zöldségest azért satuztam
Ja amit kihagytam mindegy ,hogy nem történt kár. Köz úti veszélyeztetés! a dh. is örülhet ,hogy az állapota miatt eltekintettek a szangcióktól mert ha jobban bele gondolunk már neki sem lehetne jogsia!
Na most én mondjuk nem tudok konkrétumokat csak amit kiolvastam a hozzá szólásokból. Ha jól értelmezem 2 személlyel motorozott kezdő vezetői engedéllyel,valószínű lakott területen belül.Volt egy tócsa vagy vízátfolyás az úton és elesett.Na már most a KRESZ kimondja ,hogy mindig az adott út és környezeti viszonyoknak megfelelően kell közlekedni!Na már most ha tócsa vagy átfolyás van az úton sokszor még az 50km/h is sok és baleset esetén a relatív gyorshajtást is büntetik! Az nem mentség ,hogy nem lehetett látni stb. a KRESZ szintén kimondja ,hogy a sebességet úgy kell megválasztani (még szép időben és megfelelő látási viszonyok között is) ,hogy a váratlanul fellépő akadály előtt biztonságosan megtudjunk állni (esetleg kikerülni)!Na már most fiatalság!Annak idején minden nap ment az útmosó autó!Ergo bármikor találkozhattál vízzel az úton!A másik ha a paraszt pl. mossa a kocsiját a garázsa előtt és a víz az útra folyik (bár milyen furcsa ) nem szennyezi az utat.Viszont ha a szántóról a gyökér felhajt a traktorral az útra és agyonbassza sárral meg baszott buckákkal az más az szabálysértést követ el és jól meg kéne baszni ,de ez sajna nálunk nem így működik.Na ezzel most nem foregont akarom bántani isten ments elég baj az ,hogy elesett főleg utassal.Csak annyit akarok ezzel mondani örüljön ,hogy ennyivel megúszta mert ha tényleg kezdő jogsija van és tényleg személyt szállított az olyan mintha jogsi nélkül vezetett volna.
Úgy tudom nem volt benne a jegyzőkönyvben hogy utast vitt
persze,szabálytalan,de nem ezen múlott.(ezt meg fogom bánni:)Azért elég jól motorozik és közlekedik.Saját nevelés,tudom miről beszélek
Aki döntött a bírságról ezeket tudta kb:Nem volt szabálytalan,nem volt sebesség túllépés,nem vitt utast,nem lett kár az autóban aminek csúszott.Ezek alapján kiküldeni 30-35e ft-ot meg 2 hónapot
Srácok!
Ha valakit érdekel egy mai esetleges közös motorozás, az jelezze telefonon...
06-30-318-1860
A lehetőségek:
Pápai fagyi, Tihanyi fürdés, Motorsportfesztivál-látogatás, Doborgazszigeti főrdőzés, Zirci fagyi illetve ötletek jöhetnek...
Gyülekező 9h40 Praktikeres Agip kút
Indulás kb 10h
Aki jön hivjon mindenképp!
azért azt ne felejtsük ki a dologból h hivatalosan utast sem szállíthatott volna .inkább azt mondanám örülhet h ennyivel megúszta.15e + 2 hónap
Biker Boyz
Mit csináltál, mi van?
Leamradtam minderől
jah egyébként nem tudja valaki mi a jogsi leadás menete? meg hogy hol kell a büntit fizetni?:
zseniális.. pfff
"magyarország" ... ennyi az egész elég ha ennyit mondasz egy ilyen esetre és mindenki tudja miről beszélsz...
érthetetlen.2 ember aki vészhelyzetet teremtett és 1 ártatlan.3 szereplő,a 3. büntetve(nem hogy a kárát fizetné valaki).
nem is tudom hogy a mosószeressel vagy a rendőrrel beszélgetnék el jobban
ráadásul 5 vagy 6 hónapja,nem?
ilyenkor utálom ezt az országot.
ja a képeket holnap viszem ha nem felejtem el,úgyhogy maradj ott.
Nekem is magas, de már nem tudok seemit csinálni csak a bírosgára menni de az meg drágább lenne.....
én azt nem értem hogy hogyan kerültek oda a rendőrök
meg hogy mér a lajost büntetik meg mérnem azt aki össze vizezte az utat
ez már nekem bonyolult
korlátlan jogsimat cserélném motorra
akkor nem sokat engedtek el.ez nekem elég furcsának tűnik.kérdeztél rendes jogászt?
nem értem az egészet...
akkor ki is vonathatod a forgalombol idéglenesen
de nálad a 2 hónap az áprilisig eltart?
mikulásra már jöhecc
jah fellebeztem de csak a büntetés lett 15.000ft az eltíltás maradt..... hétfőn vagy kedden mg motorozok egy utolsót aztán majd valamikor áprilisba legközelebb
jah kurwa annya, adhatom le a jogsim szerdán pont még 2 hónapig lehetett volna mocizni