Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És a másikkal fogsz te is díjugratni?Kicsit hülyén fogsz kinézni a kocsival a lovak között a pályán,de te tudod. Mondjuk kocsi nélkül is hülyén nézel ki!
díjugratás lesz.
és a másikkal megyek
Milyen 30-50 lóerő? Kiviszed az astrát?
mert egyedül unalmas.
akkor lehet átnézek bábolnára,ott vagy 30-50 lóerő lesz
Nem tudom. Lehet hogy délután bemegyek a gyerekekkel. De miért erőlteted ennyire ezt a gokartozást?
és ma nem jössz be?csak bérgokart...
Miről beszélsz? Egész délután kint voltam. Mikor hívtál,utána még kb fél órát a bérgokartok mellett pofáztunk a haverokkal!
Te Balu! Holnap akkor összecsörgünk, mert mi már szerintem ott leszünk! Ha odaértetek akkor csörögj ránk!
Szerintem is.

Akkor aki holnap délután jön az ETO-parkba: 17:00, gyárvárosi Shell-től vonulunk ki
ezt álmodjátok meg.de szerintem a gyárvárosi shell jobb lenne
mellesleg neked lehet jó volt a Mókus,mert te láttál is belőle valamit a 185centiddel...én meg csak a égett gumit szagoltam...
Akkor mondjuk egy tömörülés a gyárvárosi Shell-nél, 5-körül? Vagy a mostanában népszerű Agip kút (ratyiker)?
5 óra is jó nekem
5 órától van tervbe véve. Aki ilyen tájt jönne, jó lenne együtt kivonulni hogy ne kelljen keresgélni az embereket
ja hát ne nevezzük azt annak...mondtam róla valamit neked nem?
láttam a motorod
mocilciékat nem láttuk
kiss józsi is ottvolt
majd holnap is megyek ha nsr is ugy akarja mer nincsen alapjáratom
nemtom pontosan.6 körül?de te kocsival jössz nem ?olyanokkal nem vegyülünk...de akkor elhozhatnád végre a csiszkorongot
Mi is voltunk az eto parkban a rockerinával.
Találkoztunk a fórumosok közül a Mocilacival,meg a Blackivel...
A mókus show jó volt,de az a gyorsulás... igaz helyük se nagyon volt...
ja holnap is kimegyek.Balu,dh ti mikor jöttök?
Meg az anyámasszonykatonája audi kupást is várom szeretettel...
ez nem egészen igaz megállni megtudtam volna, nem azért estem el mert nem volt féktáv stb.... hanem azért mert 1 centi vastagon állt a szappanos habos víz az úton kb mintha jég lett volna, és ismételten mondom h nem nézték h kezdő jogsim
nah nah ezt ők nem tudják, és le sem írták sehova szal nem számít
Ilyen nekem is kéne a Frézire ha nagy a kocsisor lámpánál így látnám ,hogy beférek-e előre!
Még azt mondják ,hogy a motorosok nem normálisak.Tessék itt egy konkrét ellenpélda!
hát persze!