Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Welcome back
daninak már minden féle neve van
amugy nem volt semmi gond?
defekt vagy perec?
Halihó mindenki!
Megjöttünk...
Emlékek, élmények, barátság, tájak, egy szóval besz**ás...
Sajnálhatja aki nem jut el oda, ahol voltunk...
Képek és videó később (készül)
És a KAWA a HONDA és a SUZUKI is hibátlan volt...
A teljesítményért pedig Elismerés BLack Ghostnak, Póverpetinek, Martinkának (Dani) és Légiósnak...
Nah jó pihit mindenkinek...
szerdán ha jó idő lessz akkor megyek strandolni
pápa mellett van egy tó ami elég olcsó és nem bányató
akar jönni valaki?
persze motorral
Akkor erre szokták mondani hogy megszívtad?
A zenéknek örülök! Azt tudtam hogy veled nem kell találkoznom,mert nem találsz ide!
Jót motoroztam ma m1 baleset, majd nagykerülővel, vissza a pályára, jégeső, óriási eső, 80km/h haladás, eső ruha nincs, látásiviszony 0 mind ez kb 100 km-en át, király volt
én terveztem de nemtudom még mi lessz
valószínü hogy este 6-ig leszek munkába
mit tudsz, mikor lessz a blues company?
most annak örülsz h megkaptad a zenéket v annak h nem kellett találkoznod velem ?
eeküdtem a kabelnetes címedre
Szia , persze ha nem jön közbe semmi akkor mehetünk egyet ,
akkor most bejelntésre kerül: akinek van még kedve az csatlakozzon hozzánk (nehogy már én legyek a legkisebb motorral )
Nem írom le hogy mit gondolok,és hogy milyen szavak hagyták el a számat mikor megláttam. Ha őszintén leírnám ide a véleményemet,biztos feljelentenének rasszizmusér,vagy valami ilyen faszságér!
thenx
Szerbusz, h van kedved akkor elnézhetünk Zircig szerdán délután
Persze más is jöhet akinek van kedve ....
én azt mondtam hogy a videó alapján, tisztában vagyok vele mit tud az ariel a type r motorral, meg a 465kg al :)
Csütörtökön skátori buliba jönn valaki?
idén magas az ára a bodzának...
Ez lesz! Amúgy a gugli a barátod!
Ha M3-mal akarjátok összemérni,szóljatok a szentiváni cigóknak. Most jött velem szembe egy csaj egy feketével.
valaki +tudná nekem mondani hogy mi lesz 7 végén az ETO parkba? Részletes leírást, köszi
utána vihette vissza a szervízbe hogy nem megy egy henger?
ment ez jól,csak nincs a puszta közepén viszonyítási alap.Pumi jöhettél volna,bár nem tudom milyen bmw-d van,de szerintem mindegyiket megeszi.M3 a reggelije,M5 az ebédje...

Megnézném én azt a bömbit, ami jobban megy.....

Ity Győrben egy ..szkalap már megpróbálkozott bajerisemotorwerkefosmocsokkal..... csúnyán megégett.
voltunk tegnap pesten délután, el kellett volna mennem és legyalázni a mosóport
hát ..khmm.. ezaz