Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most nézem,valami más formátumba mentett a fényképező,mert 20 másodperc csak 20-30 mega(régen 100 volt )
ezek szerint fél gigás is elég
nincs baj.holnap akkor?(reggel vagy este lenne időm főleg,fagyi vagy valami győrbe)

Balu szerintem 6re leszek ma itthon,az jó?
Akár ki is mehetek, motorral vagyok melóban. 16:30-ig húzom az igát, utána ráérek ha nem fog esni 8 gigás pendrive elég lesz?
Méééééééééé, baj van?
Áh,kizárt.van videó is rólad,az eleve 150mega...
találkozzunk majd győrbe,viszek adathordozót,vagy kijössz hozzánk.
ma kijössz vagy holnap bemegyek
Hali! Nagyon jók lettek a képek! Hány MB lett az összes? eMail-ben átdobhatnád őket. (adatlapomon találsz mail címet) Ha sok, akkor egyenlőre azokat, amiken én rajta vagyok Kösziii
Lali,Lali-Adamfzr,Simo,Valaki-Én
Balu,Simo,Én
ma nem jó,nincs szabad kocsi.holnap a másikat elhozom szervízből (szilent csere),és akkor a városba mászkálok,meg ha tudok dh-val találkozok,meg veled is akarok,majd elmondom hogy miért.
ja meg a képeket is odaadom hozzátartozóiknak
fél 6 ig szabaddá tudod te is tenni magad ám
Az nekem nem jó, gyerkőccel leszek elfoglalva.....
19-20-21-22.-én meg melózok Gönyüi kikötőben, lesz valami 4 napos rendezvény...
21-22.-én a Mocilaci is velem lesz.
Halihó!

Na mi a rák f.sza van, a Kalev elveszett, mióta ment az Ariellel? Vagy csak nem tud megszólalni?

Ki lesz ma fél 6-kor, Praktiker melletti Agip kúton? Én úgy nem megyek gurulni, de lehet hogy odanézek, kicsit megsasolni Bennetekek, hogy mi a kotta?
Isten hozott Titeket újra itthon.!

Híjál fel Laci, kéne 1-2 adatod a hétvége miatt.
Na'bazzeg nekem meg a szerda vagy csütörtök lenne jó...
Sziasztok, jó reggelt
jó reggelt
Fél 6 kor találkozó a Praktiker melletti Agip kúton?
ööö jóvan megpróbálok szabad lenni addig akkor napközbe megpróbálok feljutni még ide és akkor megbeszéljük mikor lesz tali meg mikor indulás meg ilyene
Gyere,
De akkor holnap délután találkozó
Eltévedtem 1 nappal, mert nekem a szerda nem jó
Estefele
Hülye vagyok eltévedtem 1 nappal, nekem a szerda nem jó
viszont akeddi nap okés.......ha gondolod, gondoljátok írjatok és mehetünk, délután 5 körül találkozó a kútnűl......írjatok, és egyeztetünk addig
és a YAMAHA ?jövőre én (mi) is megyek (ünk) oda
Szerintem én csatlakoznék .
A transzfogarasi út miatt irigy vagyok .

Csesznekre azért már elfogyott a szufla .
Nekünk nagyobb mázlink volt, sehol sem kaptunk esőt .
Hazafelé csapattunk egyet, Cseszneknél, készült vejdejó is, szal lesz mit elemeznetek . Úgytűnik Santso pöpec kameráján "átjön a sebesség" .