Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

énse a gokartozás miatt megyek
mókust kell nézni
motorral jössz?
látom kapisgálod...
felkeltél és észrevetted h hideg vagy és sokoldalú ?csak nem értetted miért vizes az ágy pedig már jó ideje nem pisilsz ágyba
ha má senki nem használja a saját nevét,akkor én sem...
ma reggel óta...
te mióta lettél jégkocka ?

"mond meg ice cube-nak és snoop doggy dognak.sub bass megjött úgyhogy pakolhatnak"
én oan fél 6-6 körül,de én nem akarok gokartozni.
én 4-5 óra körül megyek eto parkba
ti mikor akartok gokartozni?
én is holnap megyök
Holnap valaki megy keszthelyre,motorostalálkozóra?
Hali
áhh ma nekem ilyen családi összeröffenés van minden évben (hidd el csesznek jobban vonz )
este meg valami házibuliba megyek győrújbarátra még asse tom pontosan hova be vagyok táblázva..

nektek jó gurulást ,aztán csak óvatosan !
Simo! Ma Csesznek?
Laciék már délelőtt elmentek valamerre gurulni, hátha összefutunk velük délután
én má' előbb kiszúrtam bibibí , képeket tranzakcióját hogy oldjuk majd meg
Nah, itt legalább pár képen én is rajta vagyok
Részletes programok pedig itt: http://www.extremmotorsport.hu...
Mi holnap délután tervezünk kinézni.
google: 'eto park mókus' 1. találat:18:20-19:00
Hi!Tudja valaki,mikor lesz ma a streetfighter show?
Senki. Én saját magam találtam ki,hogy nálatok olyan nagy gazdagság van,hogy minnyá tudtok csinányi egy új garázst az új (vagy ahogy csoki írná újj) kocsinak. Nagy becsületbe van nálatok a családi limuzin! Nálunk meg csak kint hentereg az udvaron,mert hozzánk begyűrűzött a válság,és nincs pénz garázsra!
ki mondta el neked?
Gondolod hogy valaki megrakta volna egyszer is a keverőt? Elfogyasztottunk volna minden kaját és piát,aztán ennyi! Mit betonoztál? Új garázst a kocsinak?
ha hozol felrakom a hátsó szárnyra
azért nem szóltam,mert haladni akartam
ha itt vagytok már üres lenne az összes uni-jéger-metaxa-s üveg és belekötött volna a betonkeverőbe az 1. adag beton
Akkor legyen gipszes zsák! Nem szóltál hogy menjünk! Mondjuk ha szólsz,én akkor sem mentem volna!
na a cementes zsákot hagyd ki ebből,tegnap volt az ölembe egynéhány.nem jöttetek betonozni