Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép estét mindenkinek!
jól van nah......de a lényeg én most nem a helyzetetekre vagyok kíváncsi hanem az ottani iöjárásra.....
Na azért egy köszörűsnek nem rossz a sora
Ma is gondoltam rád,fél órája elfogyott a vágókorongom,csiszolóval meg nem volt kedvem folytatni a dolgom
nem tudsz kéz alól a vagongyárból?
09.08 - 09.15 hring

Hétvégén Gárdony - Velence - Sukoró
Ez már nyugatnak számít?
Külhonba szakadt hazánk fia,vagy lánya. Már el is felejtette milyen itthon a helyzet! NYOMORGUNK VAZZEG!
Próbállak megóvni!
3/3
ha itt nem találok normális melót akkor kénytelen leszek arrafelé gondolkodni
Szeva' bácsi
Mi az óbudai helyzet?
Rég láttam már a majrécsíkod nem nézel el nyugatra a következő 10 napban?
de most akkor te besúgó vagy ?próbálsz jópofizni mi?neked is motort kellett volna venned
Bővebben......
jöhet bátran.mit nekem 1 roller .a MOTORommal simán lehagyom .egyébként nemsokára lehet találkozunk
Szandra00 keres veszettül.
Buda már lángokba áll.....................
Most Győr felé tart
Piros huszonnégyes jelentkezik.Az egerek már a spájzban vannak.vége.
húúú halljátok itt teljesen mások az úviszonyok itt egy lélek sincs néhány uton rendör nincs lehet menni aztán ám a motorral.....és itt szinte minden út olyan mint csesznek és környéke......
tök jó a passzív szókincs,mindent megértek csak válaszolni nem tudok
nemsokára indul a macska aztán cincoghatnak az egerek
motoros bocsika ez a német billentyüzet megkattint
Jahj neharagudjatok teljesen elfelejtettem...h magyarul kellene írnom.... milyen otthol az idö...és milyenek a potoros progik?
hát látod már le se szarja az ittrekedteket .de lesz még itt rendszerváltozás
Baszki majdnem azt hittem hogy rossz helyen vagyok! Magyarúú máá nem is tudsz?
Én ma kivételesen nem voltam ott Megint ETO-park volt a program. Blacky és Dani (Martinka) gokartoztak, majd teszek fel képet
Ich sollte seine Entscheidung verzögert haben, ich sollte sie zu ihm haben, denkt es noch einmal zu Ende, lassen Sie schöpfen Maß die Folgen ab. Verzichtet auf seinen Plan gewöhnlich, wenn der Mann anfängt zu denken, bevor er zu einer wichtigen Entscheidung kommt: Großer Mut ist dafür in der Größenordnung von uns erforderlich, um bestimmte Schritte zu machen. Aber ich war zu stolz, und ich dachte, dass das ein flüchtiges Ding nur ist, wird automatisch dann aufgelöst
mindenki jegyet váltott csesznekre ?
csak a lényeges mellékinformációkat hagytad ki a mondatodból
ja az ismét címet védő kajakosainkra gondolsz,akik beARANYozták a mai napot?(poznani vb most van)
kajakkenuba még mindig mi vagyunk a legjobbak