Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kawarina! Izé... Gixxerina...
Mink Pusztavacsorázni megyünk. Limonádéparty felejtős.
Hát akkor B-Kinget vagy V-Maxot kell venned, nincs mese .
Nem kell félni .
megy vki lime partyra?
Vetélkedők háát voltak elég durvák a meglepetés vetélkedő számháború volt asszem az utolsó este meg végig ivós vetélkedők de a csúcs valami gépészvetélkedő féle volt :D!
nárcisz taposó
tulipántaposó
a gólyatábor mindig jó
főleg visszagondolva.nálatok miféle 'meglepetések' voltak?
liliomtipró
szerintem van aki szereti a nyomatékot,meg van aki nem ismeri
a busában azért még akad belőle,de egy sornégyes literes vagy 600as nem csinál olyat 6. 100tól mint egy jó turbódízel.és ezt hiányolom
Nah jahh :S félek is tőle nagyonn :S báár a gólyatábor nagyon jóóó volt :))))
Közelednek a gólyabulik .
Szeretjük a nyomatékot .
Mi a problémád a 6. 100-tól rajttal?
üdvözlet!
mihelyzet?
Miujság erre azaz arra?:D Volt inenn valaki a Keszthelyi találkozón?
úgy néz ki idén elmarad a Pápai Fórumtali
Neked is
Jó reggelt! :):):)
nem is az erőt hiányolom,hanem a nyomatékot.tévedésben vannak azok akik azt nézik hogy 300lovas kocsi,120lovas motor,5szörös súly,motor győz.
az erő az fordulat x nyomaték.
így nézve:egy 600as 70Nm,egy 300lovas dízel akár 600Nm,egy 300lovas benzines talán 400Nm.
ha 5szörös a súlykülönbség,akkor bizony 350Nm-től már veszélyes lehet a kocsi,és ezt mind2 tudja hozni.
persze más dolgoktól is függ,ezért van a motor még előnyben,de csinálj egy 6. 100tól rajtot,lehet meglep az eredmény.
szóval nekem csak annyi a kérésem,hogy gyártsanak olyan motort ami 2000nél leadja a max 150-200Nm-es nyomatékát(600asban),és a fordulatot ugyanúgy kiengedik tizenezerig
vagy 100ig csak 150 lovat engednek,100tól már mehet a többi is a kerékre,mert ott már hasznát veszed újra.
fix*
ha 360LE-sek lennének a motorok akkor fik kerekes támasz kéne neki hátra , mert, indulásnál kerékre állna és lógnál a kormányon ekkora súllyal
szerintem meg vigyázni kell,nehogy csak 70ig tartson az előny...mert könnyebb súly könnyebben megindul,de ha felvált 2be egy dízel kacat...
szóval egy 600as már összeszedheti magát egy 740es bmw ellen,városon kívül.
kár hogy a motorok leragadtak a 120(600ccm) ill 200(1000ccm) lónál,mert az autóknál lassan még az 1.4esek is turbósak lesznek és 130-150lovat tudnak(ami már egy mz-nek ellenfél )
Hmmm...
Szerintem meg egy mozdulat 2 centisre összenyomni a tükörben...
Kawával...

Amúgy sztem bármelyik elkapja...ha nincs "driver error", azaz jó a sofőr...
de a ..R 6..RR még jobb lenne nála .mongyuk erhatot is elfogadnám