Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megy valaki mostanság a Louis-ba?
Még egyet.


Szociális segély



Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak.

A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt.

Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul.

Többször volt figyelmeztetve szexuális molesztálásért, és egy csomó kölyke van szerte a faluban.

Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket molesztál, koldul, ételt lop és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja.

Hétfőn megyek a pénzért.
A rendőr megállítja a szabálytalankodó Trabantost:

- Kétezer.

- Oké, a magáé.
Még nálunk is lesz pár cuccos.
vasárnap mikor mit kihez hogyan kell vinni ?valamit biztos találok itthon
Sziasztok.
Na Ramirez, ez egy jó, és szép megfogalmazás volt...
Tudod, miből van leginkább elegem? Az álszentségből. Abból, hogy úgy csinálsz, "mintha". Nagyon szép és jó, hogy vasárnap ott vagy a templomban, hogy te vagy a legcsinosabb, leghangosabb. Te olyan látványosan adsz a perselybe, hogy Steven Spielberg sem rendezhetné jobban.
Aztán felhívlak: egy falut elöntött az árvíz, homokzsákolunk, adakozunk, ha van valami felesleges cuccod, add oda nekik, mert mindenüket elmosta a víz. Erre te azt mondod: lakik ott ismerősöm, majd megkérdezem. Vagy azt, hogy imádkozni fogok, majd meglátom. Ne érts félre, semmi bajom az imádkozással. De amikor segíteni kell, tényleg nincs más dolgod, mint hogy megtedd, amit megtehetsz.
Egy "pogány" ismerősöm mondta, hogy összeszedi, amire már nincs szüksége, és elküldi. "Pogány", mert nem keresztény, de szó szerint idézte: "Adok, mert akkor nekem is adatik. Sosem tudhatom, mikor leszek én rászorulva másokra. Most megtehetem, segítek."
Igen, ki vagyok akadva. Mert visszakérdezel, hogy benne lesz-e a TV-ben, újságban, stb., hogy a te céged adott valamit. Vagy az internetes fórumon nagy betűvel kiírod a céged nevét, hogy ezt meg azt ajánlasz fel, ha valaki hív, vagy beletesz a hírekbe... Vagy megkérdezed, hogy melyik pártnak, egyháznak, stb. mi a véleménye... Elmondom: az árvízkárosultaknak az a véleménye, hogy mindenüket elmosta a víz. Egy szál ruhájuk maradt, ami rajtuk volt, mikor kimenekítették őket, és nagyon szívesen fogadnak bármit, amire nincs szükséged, mert SEMMIJÜK nem maradt.
Mielőtt azt mondanád, hogy cinikus és durva hangvételben írok, közlöm veled, hogy igen, direkt van. Tessék, még ez is:
köszönöm a segítséget mindenkinek. Balos és jobbos barátaimnak, magyaroknak, cigányoknak, akik együtt tömték a homokzsákokat. Akik eddig háromszor telepakoltak egy teherautót adományokkal... Szerinted hány árvízkárosult adta vissza az adományt, mert kiderült, hogy balos vagy jobbos vagy keresztény vagy zsidó vagy magyar vagy cigány csomagolta be és küldte el az adományait? Aki pedig ebből is balos-jobbos, ki kivel van kérdést csinál, annak üzenem, hogy a bal kezemen is, és a jobb kezemen is van egy-egy középső ujjam... Sok ismerősömet felhívtam, hogy segítsenek. Volt, akit direkt azért, mert "tehetős", hátha sokat tud adni. Volt olyan, aki "igaz hitű", hátha majd azért segít. A válaszok között gyarkan szerepelt a "van nekem is elég bajom", vagy a "milyen vallású embereknek kell gyűjteni" kérdés. Figyu, nem érdekel, mindegy. "Semmijük nem maradt" vallású, származású, pártállású családokról van szó.
Bocs, ha nyers voltam, de direkt volt.
Vasárnap megint megyünk egy teherautóval, félig van tele.
Ha van olyan cuccod, amire nincs szükséged, szívesen elvisszük a rászorulóknak.
Köszönöm.
változott a program .inkább az lesz h megyek be gedeonhoz és tőle megyünk a kúthoz mer így nem kell ide-oda szaladgálnom
Ismerem....
Jó éjt mindenki!
lila liba
bogyó erre pogózzál
Nekem is jó úgy!
11:50re gyertek, aztán mehetünk is
Meglestem, frankók a képek Zeszter
Neeem...
az nekem jó
ha elviszi valaki
ha megvannak a képek akkor tedd fel ide
Hát vannak emberek akik olyanokat csinálnak az úton, hogy tátva marad az ember szája...
mér te tátott szájal motorozol?
majd legközelebb én megyek leghátul
Én meg a kemotoksz ember leszek!
bogyó nyugi úgy gondolom sokan megyünk,márcsak azér is mer jó buli.ja és stipistop én leszek pókember
Ez a könnyebbik fele a feljárónak. Sokan sírtak ám már itt! Csak atomvillanásnak hívjuk!
Majd ha megígéred hogy többet nem mész előttem...
És nem füstölöd tele a szájamat...
Magyarul ha mögöttem jössz az a jó...
Ha nem jössz akkor meg kipics...
mé' nem terepre viszed?
A bujakasajóskahasát meg majd ide szeretném elvinni,majd ha nem csak a szájával motorozik,és vesz egy endurót!
Neked ez a specialitásod!