Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha valaki elvisz
nekem kb 38as csizma kellene, én egy 40eset próbáltam és a bőrgatyára nem tudtam felhúzni, pedig nem vastag a gatya alja...nem értem...ha a 40es nem jött fel akkor a 8as?!
érdekes pedig árához képest tényleg strapabíró, hogy érted hogy nem jó vádliba? felhúzni a cipzárt? mert azt elöször én is nehez húztam fel, azt a belső részt igen patentra kellet hajtani hogy feljöjjön, de aztán kicsit haszánltam és fasza lett
helyzet? kijössz szombaton zámolyra?
Próbáltam a probikerest...nem jó vádliban....vennék én olyat nem is kellene drágább, se olcsóbb, középkategóriás, de nem jó....
Van valakinek 120/90-18 cross gumija eladó?
hát passz nekem volt az a probiker csizma amit a multkor belinkeltél, azt 12.000 ft volt télen nyáron esőben használtam 2,5 éven keresztül kibírt 2 esést, és igazából most sincs semmi baja csak azért vettem egy másikat , tehát sztem ha veszel egy márkásabbat 20.000 ért nem azt jelenti hogy az jobb mint a márkátlan 10.000 ért, mert nem hiszem hogy sok különbség lenne egy márkásnak az olcsó kategóriája és az Aldis vagy Lidlis csizmák között
szerbusz drága blacki
oksa eztet is megbeszéltük! Örülök h zőőd vérű akarsz lenni
ja neked azért ilyen nagy a sikered,mert a homo-kat szeretik a csajok?
hát mindegy,én akkor is maradok a hagyományos vonalon
meg úgy alapjában,a fórumon is ez a népszerűbb,szóval rejtegesd nemi hovatartozásod,én sem mondom el senkinek hogy buzi vagy
kezdem érteni miért dobtak.nem tudtál vele mit kezdeni
erdélybe?
ha elviszed a polodat,talán 1 körre
hmmmm....azt néztem eléggé érdekes fazonja van, bőrcucchoz nagyon nem illik, meg hosszabb távra tervezek, nem akarok évente 10e-et kiadni csizmára....max 20e szánnék rá.
mennyiért akarsz milyet venni? merrt ha nem drágát, akkor van még az aldiba ilyen kis méretbe 8.000 ért
Ne aggódj nem is kell vinned nem kell azon filózni h ki vigyen mivel nem megyek de azért kösz h elvinnél még ha méla undorral is......de nem kell szombaton dolgozom fél 2 ig úgyhogy örülhetsz nem kell vinned.......
Csizmát akarok venni, valaki olcsón, vagy használtat tud?38-39
Valaki akinek a nőjéről megmaradt,mert szakítottak vagy...kidobta vagy mittomén...
Szió Rinya...
egyrészt nem kapom de szolhattál volna hogy ne szervezzek randit biztos sexel ha meleg vagy
de negem ugye viszel
de széééppppp ! éénnn,ééénnn,ééénnnn
egyrészt kabbe
másrészt megyek,harmadrészt nincs üres hely utasnak,kell a csomagoknak
és inkább járok egy kawasakival ami megy,mint egy suzukival,ami nem
kalevnek lehet ilyen gépe lesz http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx6r-3779357

de erdélyi túrára lehet nem maradpénze, BIKERINA nem tudsz valakit aki eljönne egy ilyen csúfsággal velünk?
kik jönnek zámolyra?valaki elvinne engem vagy esetleg megy kocsival is valaki?
jó reggelt!