Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak bementem az utcába megfordulni
Basz...meg 10 percig nem vagyok oszt 100 oldalt olvashatok vissza.
Na arról nem tehetek hogy színvak vagy! Mondom utánfutó,zöld kovácsoltvas kerítés! Erre megállsz egy barna fa léckerítés előtt!
a power hiánya olyan mint a 82esen kifele menet az "előzés".
na kérlekszépen én ott vártam h elérje a powert
Néém nééém!
nem zárt be semmilyen power .végig nagyon messze követtél
jólvanazért teisám menjek az utánfutóhoz,hát b*mmeg az egész környéken más se volt csak futó
Ebben marha nagy igazságod van! A vödröt is nyíl egyenesen maga előtt tartotta!
És fogadjunk hogy közbe röhögött rajtad magában!
embert nem láttam még oldalra hányni .általában előre szoktak.pláne ha sunyi .uh én szívtam volna meg legjobban
Az árkádhoz is alig tudtál kisétálni,nem hogy kismegyerre!
ott is elrejtve.múltkor is ül kint a padon mint a nyugdíjasok,3szor elmentem mellette,közben hívtam hogy hol van,de nem ám szólna hogy ne körözz hülyegyerek,már elmentél mellettünk.nem.végignézte.
csak az a baj h a saját szabályaidat
Hát rendesen megkeverte a fekáliát az biztos! Amúgy meg én nem megyek gyorsan! Szigorúan betartom a szabályokat!
mer amúgy azt hittem h buksi közel lakik tesóékhoz és akkor majd elsétálok hozzá miután leraktam a motort.de nem.kinn lakik a falu szélin
mi az hogy mi?hátul problémáztak,én tudtam mi lesz
most olyan 90 körül volt,a rekord eddig 110,de azt már nehéz megfogni,könnyen összegabalyodnak utána az első villák,mint nálad Györgyházánál
Azt figyelted hogy amikor csokkaedroller rosszul lett ,mindenki hogy elszivárgott mellőle? Mondjuk te még szerencsés voltál,mert az asztal túloldalán ültél!
akkor biztos bezárt a power
és akkor egy kicsit várni kell vele mire ujra erőre kap
azt szerencsére megtalálta .busiék szerencséjére
vihettetek volna futót,aztán arra feldobjátok,a cb-re meg dh-t.
végül mindenki örül,te mehetsz gyorsan az alyudival,dh meg motorozik,mégis biztonságban hurkagyurkához értek
de könyörgöm mikor én rámentem az autóra akkor te már vagy 300 méterrel mögöttem voltál.azért ennyire nem takarja ki a gödröket
Majdnem azt olvastam,hogy nem láttad a vödröket!
Biztos hogy torzít,mert egész normálisan néztél ki benne!
azér nem mentem rá nagyon az autóra mer akkor nem látom a gödröket
ugratóval nincs baj,csak én utast vittem.ilyen 30 centi még belefér bőven,bár kezdem érteni miért nem csillapított a telóm a végén...