Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te szegény..téged mindenki bánt....hüpp-hüpp
Tűzoltók bemondták a hangosba nálunk,hogy az árvíz miatt ismét önkénteseket keresnek homokzsákozni.
Leállhatna már az időjárás,nem valami vidám látvány ahogy évtizedek munkáját elmossa
Rohadjon meg nekem meg megint vizsgám van itt Pesten
Pedig jó kondiban vagyok
A lényeg,ha valaki nagyon unatkozna...
Attól idegbajt kapok! Mindig felvesz minden kis pöcs aki ismerkedni akar én meg elküldöm őket a ....
Úgyhogy nem nagyon vagyok fenn!
Brékó-Brékó Blackghost Vettem!
Lacinak....majd felhív telcsin, vagy szombaton megdum...
Bocsesz, inkább többször kiírom.:

F O N T O S ! ! !
Na, a szombati napra való tekintettel, most kaptam a szervező hölgytől e-mailt, olvassátok, szívleljétek meg.
Tényleg mindenképpen sokan kéne menni, akinek van motoros ismerőse, neki is szóljon. Tehát a találkozás mindenképpen 12:00-12:15 körül legyen a Galántai úti MOL kútnál, LEGKÉSŐBB 12:20-kor el kell indulnunk!
Az e-mail:
"Szia!
Bocs a zavarásért, csak a félreértések elkerülése végett írok. Én vagyok az aki szólt a Évinek a gyereknap miatt.
Arról lenne szó, hogy ez az egész egyenlőre még meglepetés a gyerekeknek, így az iskolában való találkozás törölve.
1-kor lenne a felvonulás tehát az a verzió jó, amit az Évi mondott, tehát fél 1-és 3/4 1 között meg kellene érkezni zámolyra, még hozzá anyukámékhoz
a Kossuth út 31. elé ( a falu központjában van egy bolt, mellette egy étterem, Csoda Szarvas a neve, és azzal szemben van a Kossuth út, elején ikerházzal) de az Éviék tudják.
Itt lehetne a bevállalósabbaknak át öltözni jelmezbe ami kb 25 db, és úgy át motorozni az iskolába és ott adják az útvonalat merre legyen a felvonulás.
Még egy kérés, ha vannak merész gyerekek akik felülnének a motorra, azt megköszönnénk ha vinnétek egy kört őket.
Ha bármi kérdésetek van csak írj.
Netalán tán tudtok már valami létszámot azt légyszíves írd meg, mert attól félünk, hogy annyira túlszervezzük, még a végén nem lesz egyetlen motoros sem.
Köszi
Ancsa"
......ja ja..... télleg.
Laci Kinek kellene logo?
van MSN-is a világon...
Há ersze!
Figi hován tűntél el...?
az jó.. chopperosok is ...ugye mondd hogy igen nekik is lehet...
hát ja
Kár hogy itt nincs priviüzi, nem lehet magánbeszélgetéseket folytatni, ezt sajnálom....
Nem! Dehogy!
Ez nem is rossz!
Csak nem menne rá a motoros ruhámra!
hmm...korhatáros a belépés nélatok?
Hé! Elmúltam má hány éves!
ha ráérsz...
Picsaszoknya meg két kiss coff?
Örülök hogy megszabadulok ezektől! Előbb leszek apáca!
húúúú.....
megtervezzem a lógódat?
jaja, de (18+)