Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aztán valamikor ha az időú, meg a zsétárca is úgy akarja gurulhatnánk egy közöset...
mit szóltok hozzá....

mindjárt felteszem ide...
Fogadunk?
itt ezt megszokhatod...
jovammáááá nem tévedek el!
a Vámosszabadi híd( ÁRKÁD) után átmész a hídon, egyenesen, és ott van jobb oldalra olyan 7-800 méterre.
De lehet, még az időpontot sikerül előbbre tenni, hogy a Mocilaciék tudjanak utána Slotákiába menni falunapra...
Öregem, ezt a kiszolgálást!
Figyuszka...
Már csak 3 tételem van. Utána meg csak olvasgatnom kell. Az holnap megvan aztán kész! Ha segíteni kell megyek!
Te csak tanulj
Holnap én is sietek haza,voltam pár embernél,hát elszomorított.Főleg idősebbek,tehetetlenek a védekezésben,úgyhogy ott a helyem.Remélem még fog közlekedni vonat,mert idefele is már lelassított nagyszentjános előtt,a víz lassan eléri a töltés tetejét...
Én is menni fogok! Ha a héten kell, akkor úgy tanulok hogy délután vagy délelőtt szabad tudjak lenni és tudjak menni segíteni! Csak van valakinek felesleges gumicsizmája?
Szívesen segítek, egyedül pénteken nem megy.
ok, így már tudom!
Figyeljük a dolgokat, aztán ha menni kell megyünk
Stone-ék nak is van pár zsák megint jelezték, meg nekünk is akad még pár holmi...
szlovákia felé az utolsó kút... oda fut a szigetközi út is ha győrbe jössz..
hát alakul rendesen.ugye eleve vissza se nagyon ment,nem száradt semmi a pincékből,stb.rokonom volt nálunk,hozott vissza cuccokat,amit adtunk neki,mert náluk újra elázna...
szerintem lesz akkora mint az előző,bakony-ér sem ment vissza,mezőörsön sem túl szép a helyzet,aztán majd kiderül.
Dolgozzatok nem is azért mondtam,csak ha tényleg ráér valaki.Nagyon sajnálom én is hogy nem lehetek ott.
(A tetőzés ma éjszaka vagy holnap reggel lesz úgy hallottam).Sajnos többet nem tudok.De már 4 tűzoltót kiküldtek,az szerintem pont 4gyel több mint múltkor
A Ramireznél is van még egy zsák holmi! A szülei most adták neki oda! Azt is ki kell majd még vinni!
Ez hol van?
Galántai úti MOL
Ha megint gyüjtés lesz szoljatok mert az üzletünkből most hoztuk el a régi váró izét fotel üldögelö vagy mittudom én minek hívjam.
Elhoztam apumtól a f.gépet, fel akartam rakni, aztán majd szétbaszott az ideg....Fater áthelyezte a képeket ...ő meg szintén dolgozik...este....ha hazaértem, ígérem...
Pedig sajna péntekig esőt mond a tévé! De reméljük nem lesz nagy baj!
most mi melózunk...
nagy a gáz?
Szia Eszti !

Bősi képeket felrakod majd?

Köszi: STONE
ok