Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia miből vizsgáztál? csak nem angolból?
én is nemrég értem haza angol emelt szóbeliről egész faszán ment és végre megvan a felsőfokú nyelvizsgám juppi
Hát, szerintem az már darabokban van...
Ellopták Gilera Runner motoromat Június 3-ikán Győrbe az Ikva utca 46-os lépcsőházból délelött 11-és este 20 között aki tud róla valamit vagy látja győrbe az hívjon! 06706069887
Megtalálonak pénzjutalom jár.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/gilera/gilera_runner-3741733
Gratttulaaaaaaaa
GRATULA
Sikerült a vizsgám!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
Ponyvaregény.....
Egyébként remélem el tudok tenni annyi cuccot, de semmi gond, természetesen várom a telefonokat.
Köszi Ex, Laci.
oksa
Szívesen, remélem összejön és akkor "Örülünk Vincent?"

(Miből idéztem?Még van lejárt szavatosságú szaloncukor! )
Ne köszönj semmit!
Én ennyit tudtam most tenni.....
Majd esetleg szólj vissza, hogy mennyire volt sikeres a felhívásom.
MeteoBlacki
Jó idő lesz...megnéztem a hétvégén...
Hi Ex!
Most megyek pestre megnézni a csizmát....köszike...remélem összejön az üzlet...
Oks, spongyát rá.
A felhívást továbbítottam, remélhetőleg nemsokára megállás nélkül csörögnek a telefonjaitok és sok segítséget kaptok!


Üdv!
Bocs most én olvastam félre az üzenetedet...
A számok 2-vel lejjebb megtalálhatóak...
Üdv
Esküszöm, nem értem, mire gondolsz.Úgy látszik, én vagyok idióta, de nekem nem egyértelmű.
Ha én elküdök egy körmélt, hogy gyűjtsetek, akkor biztos vagyok benne, hogy sokan meg fogják kérdezni, hogy oks, de kinek adjuk, hova vigyük?
Írjam azt válaaszba, hogy szedjétek össze és vigyétek ki Bőnyre?
Megteszem, csak azért kérdezem, hogy tiszta legyen.
Viszont akkor nem úgy kezdem, hogy "a Győr és környékén élő motorosok" szervezik.
De sztem biztos lenne olyan, aki azt tudná felajánlani, hogy van mikrobusza, teherautójam utánfutója, segít kivinni.
Én, azon kívül, hogy összeszedem a saját környezetemben, azt amit nélkülözni tudunk és ha szükséges kiviszem a saját kocsimmal, mást nem tudok tenni, mint megírni egy körmélt, lévén, hogy elutazom.Sajnos, ezen nem tudok változtatni.
Jah és ha segítesz azt nagyon megköszönjük....
Szerintem- add meg az én számomat és a Bogyóét...
Mocilaci 06-30-318-1860
Bogyó 06-20-562-2729
Ha valakit érdekel:


Tarts velünk túramotor tesztünkön!


Időpont: indulás: június 24. - csütörtök
érkezés: június 26. szombat - vagy június 27. vasárnap (ezt Te döntöd el)

A cél: Szováta, Erdély (Budapesttől kb. 620km)
Az útvonal: Bp - Debrecen - Nagyvárad - Kolozsvár(itt van egy kis autópálya is) - Marosvásárhely -Szováta

A program: 06.24 - budapesti indulással elmotorozunk Szovátára
06.25. - Szováta környék megtekintése (Szováta-Parajd-Gyergyó-Gyilkos tó-Békás szoros)
06.26. - a MotorShow1 stáb hazaindul (vasárnap egy rendezvényen kell lennünk), aki szeretne, itt tud maradni még 1 napot
06.27. - ha mégsem kell hazautaznunk szombaton, akkor mi is vasárnap indulunk haza

Árak/feltételek:

- a szállás reggelivel Szovátán: 30euro/fő/éjszaka (2 ágyas szobákban)
- a szálláson kívül nincs más előre befizetni való költség, a befizetési határidő június 18.
- olyan motorral érkezz, amivel minimum 150km/h-val tudsz tartósan haladni
- csak jó állapotú, üzembiztos motorral jelentkezz a túrára
- a túráról műsort készítünk, így könnyen előfordulhat, hogy a motorod, vagy az arcod látszik majd a SportTV-n, ezt vállalnod kell, mert utólag nem tudjuk a felvételek módosítani


A MotorShow1 túramotor tesztjén a legújabb Honda Goldwing és a BMW R1200RT motorok forgatását végezzük.

Gurulj velünk!

Jelentkezés/info: tv@motorshow1.hu
Valakinek fel kell vállalni hogy gyűjtőpontként összeszed kisebb mennyiségeket...
Nem lehet ott ezer ember...
Ezt te is tudod...
Az adományozók az "ADOMÁNYOZÓK" a motorosok akik a gyüjtést kitalálták, leszervezték, összehozták, segítették, az összejött cuccokat odaszállították, átadták...
Szerintem ez így elég egyértelmű.
Nos, kinek a nevét, telefonszámát adjam meg, annak az 5000 embernek, akit felkérek gyűjteni?
Sztem köztük lesz olyan is, aki a szállításban tud segíteni.
Ha van olyan,ami nagy,vagy nem fér fel valahova,ha szóltok időben valamelyik hétköznap teherrel megoldható(10 tonnás ).
Persze mivel céges,ezért az időpont lutri.
Nekünk van Bútorszerű, fodrászüzletvárórészes üldögelő.
Darabokra lehet szedni kb 6 egyszemélyesre. ezeket majd valahogy benyomom a kis 206os Pözsibe amenyi belefér. Anyum meg ruhákat szedett össze. Tehát ha az elöbb említett "családi egyterűbe" belefér minden akkor Hozzátokig elviszem valahogy! Onnan teherautóval viszitek tovább?
Na lépek, megyek pincét szivattyúzni.