Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az utaselhagyás az én specialitásom,remélem te nem ilyet csináltál
mer nem és kész .de tényleg nem lesz.buenos nocsesz
Mééééééééé nem?
Te a Sanyival meglephetnétek egy kitámasztó kerékkel.Ő odahegeszti,te szépen leköszörülöd.
Akkor ő is csak annyit ivott mint én múltkor
bekaphassátok
Persze persze! BLA-BLA-BLA BLA-KOT-KOT-KOT. Tudjuk te nem esel el,te úgy szállsz le a motorról!
ja.de te nem a Dettykét viszed .a szombati után
Nem. Mi kocsival mentünk,ő meg jött utánam motorral. A gyuriék előtt meg meg akart fordulni,aztán majdnem feldőlt,mint a hugyos bögre!
bocs de most nem lesz
hát te nagyon nem engem néztél akkor.én meg akartam fordulni oszt láttam h neked meg tolatgatni kell oszt megálltam az úton és leraktam a lábam.hát ez tényleg nagyon eleséshez közeli helyzet volt
kocsival esett pofára legalább?
Mert még nem ismeri ezt a félkegyelműt. Pénteken mikor mentünk buggyantkancsóhoz,akkor is majdnem pofára esett mikor meg akart fordulni. Csak halkan jegyzem meg,hogy KB 2,5 KM/h val gurult!
dh van egy felesleges bukód?
Ha az idő engedi én megyek.Szarok a műszakira most már szeretnék egy kicsit találkozni veletek.
dh mér' visz utast,aki előtt még ott az élet?
Na jó,de te már nem vagy szűz! A dh meg még elsőtoszó bálozó,úgyhogy azért van így beremegve!
Én is tyúkkal megyek...mégse izgulok...
De mennyire igazad van!
Most, ami lesz....
Tessék minél nagyobb számban megjelenni.
Vacsiztatom a tököst, még leszek.
Csá
Szerintem legyél szimplán hülye gyerek!Ahhoz be sem kéne öltöznöd.
Oké...
Ez most melyik szombat mert gyereknap most volt.
Nekem még a pénz sem kellene! Pedig ez nálam elég ritka!
Sziasztok! Eladó egy Amerikai Staffordshire Terrier szuka kiskutya Sopron mellett. A hétvégén elvihető oltva ,féregtelenítve. Ára:25.000 Ft telszám:0670/977-2687