Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Ramirez szerint neszeszem van!
"Vízzel" kell higítani!
ÁÁ, lesza.om.....
Van tiltólistám is.
Tényleg!
Logótervezéssel hogy állsz?
Viki.:)
Majd kis diáklány jelmezt vegyél fel szombaton...
Bogyó...most ha valakinek nem vagy szimpi az tud mostan zaklatni.....hm
Szia Figaró.

+36 20 562-2729
Meg különben is...
"azon a másikon" elég sok emberhez be van kötve a "Barátság kőolajvezeték"...
deeeeeeeeee
jól tetted.....ott
most mivan nem teccik tán
Vagy kihalnak a hajhagymáid...
Azt lesz ám piskóta fejforma...
Hahóóóóóóó!
jártam azon a másikon hááááát.......
Gondoltam gyorsba regisztrállok itt

mert sok tudás szorul bele... tanulj csak...
Itt van ám élet, Apukám...
De csak óvatossan, mert figyelnek minket!
Hali!
Szét megy a fejem a sok tanulástól!
Ha vége lesz a vizsgáimnak, vehetek egy új bukót mert nem fog beleférni a fejem!
(Figi)
Üdv a Földön, Figaro...
Itt a sportbázis...brékó brékó...
ÓÓÓÓÓÓ !
Valaki figyelt a szavaimra!
Hát reméljük jó időnk lesz...
Egyenlőre úgy alakul a szombati napom hogy tudok én is menni! Nekünk is van egy Kislányunk ugyhogy tudom miröl is szól ez az egész!
Bogyoka Add meg légyszi a telszámodat ha nem érek oda győrbe szólok, lehet hogy óvárról mindjárt a célálomásra megyek!
Szia Figi!
Hát te itt?
F O N T O S ! ! !
Na, a szombati napra való tekintettel, most kaptam a szervező hölgytől e-mailt, olvassátok, szívleljétek meg.
Tényleg mindenképpen sokan kéne menni, akinek van motoros ismerőse, neki is szóljon. Tehát a találkozás mindenképpen 12:00-12:15 körül legyen a Galántai úti MOL kútnál, LEGKÉSŐBB 12:20-kor el kell indulnunk!
Az e-mail:
"Szia!
Bocs a zavarásért, csak a félreértések elkerülése végett írok. Én vagyok az aki szólt a Évinek a gyereknap miatt.
Arról lenne szó, hogy ez az egész egyenlőre még meglepetés a gyerekeknek, így az iskolában való találkozás törölve.
1-kor lenne a felvonulás tehát az a verzió jó, amit az Évi mondott, tehát fél 1-és 3/4 1 között meg kellene érkezni zámolyra, még hozzá anyukámékhoz
a Kossuth út 31. elé ( a falu központjában van egy bolt, mellette egy étterem, Csoda Szarvas a neve, és azzal szemben van a Kossuth út, elején ikerházzal) de az Éviék tudják.
Itt lehetne a bevállalósabbaknak át öltözni jelmezbe ami kb 25 db, és úgy át motorozni az iskolába és ott adják az útvonalat merre legyen a felvonulás.
Még egy kérés, ha vannak merész gyerekek akik felülnének a motorra, azt megköszönnénk ha vinnétek egy kört őket.
Ha bármi kérdésetek van csak írj.
Netalán tán tudtok már valami létszámot azt légyszíves írd meg, mert attól félünk, hogy annyira túlszervezzük, még a végén nem lesz egyetlen motoros sem.
Köszi
Ancsa"
Halli Mindenki!
kösz kösz...de valdd be jóó volt..... :D