Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor nem is mondom h kurva jót jöttünk hazafele .hála bumannak meg a Hornetes srácnak.ők mentek elöl mi meg a robogóssal mögöttük.de isteni volt
Nem,mert aztán elkezdett variálni. Délután mondtam neki hogy jöjjön velem. De ő jött motorral a gyuriékhoz,onnan elment a tesójáékhoz motorral,én meg elmehettem érte kocsival.Ivott a gyurkéknál egész beste,aztán visszavihettem gyárvárosba a tesójához kocsival. De másnap reggel már motorral jött szembe szentivánon. Szerintem csak meg akarta mutatni nekünk,hogy mimlyen ügyesen tud menni a szentiváni kanyargóson motorral.
persze h lassítottam.láttam h ez nagy lesz meg azt is h ti mit műveltek uh én jól lealassítottam
hol figyelted meg?
nana .Győrön belül előrement a buksika azt meg is értettem mi meg mentünk utána.de meg is vártunk és te mentél elöl.aztán én félúton mentem eléd mert azért az előttünk lévő tempóját kéne tartani.ami 1 autó volt .és azt gondoltam h majd felveszed a tempónkat és majd akkor jöttök utánunk de te maradtál a saját tempódban
ne is mond
multkor ojat ugrattam réde felé 110-el hogy biztos elemelkedett a kerék
én rátok lettem volna kíváncsi.vagy te lassítottál?
nem mintha hiányozna a motorozás,meséld csak a jó storykat...
a bótba
közelről volt szerencsém megfigyelni
főleg ahogy csillapítja az ugratót...
szegény hazafele nem tudta felvenni a 600 Hornet a búbosbanka és a hülyegyerek tempóját .jó még a Hornet asszonykája tudott velünk jönni de a robogója 150nél már letiltott .bogyesz meg jött 1 ideig aztán inkább megvárta a csokkendrollert
De hol?
kb. 4km-t jöttetek mögöttem
sziasztok fiuk lányok!mi a nagy helyzet?
hát nsr-en nem is csoda hogy bepüréznek
főleg amijen jóféle futóműve van
bogyeszt kérdezd.ő találta
De ki ez a Dettyke?
jogos
ha eljön a csomagjáért kicsit kiégetem az nsr rezóját,nehogy ellustoljon neki
hát jó.de te nem a csoki mögött mentél

Nálam eddig mindenki ébren maradt,sőt a pulzusa sem esett 200 alá
kicsit se torzíthat az Audi tükre
Meglesző szurkálva!
nem.én megkaptam h majdnem elaludt mögöttem
Esetleg lenne valakinek egy kisebb méretű bilije az aszonykám részére?