Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erről ez jut eszembe.
mondanám hogy vegyél erősebbet,de ne
inkább szebbet
nem szeretem a bort
De van emberi neve is?
Iwiw vagy vmi?
Baszki.
Mi van itt?
10 perc alatt 10 oldal?
neked már máshol is kiderült,valahogy olyan bort ivós vizet prédikálós érzésem van
pláne h 10 félnél tilt .nekem akkor már tűzijáték van csak nem haraptya az utat annyira
8fél az jó,onnantól már alig kell várni,hogy elinduljon valami
a tüzijáték 9től délig van
csak én nem fogom Cseszneken húzni neki,utassal meg pláne nem mert nem vagyok hülye .az igazság a pályán derül ki.Cseszneken az derül ki h mennyit ér az életed
háá' most mitcsináljak,a jót nem adják olcsón,csak a sz*rt
Na mégegyszer:

F O N T O S ! ! !
Na, a szombati napra való tekintettel, most kaptam a szervező hölgytől e-mailt, olvassátok, szívleljétek meg.
Tényleg mindenképpen sokan kéne menni, akinek van motoros ismerőse, neki is szóljon. Tehát a találkozás mindenképpen 12:00-12:15 körül legyen a Galántai úti MOL kútnál, LEGKÉSŐBB 12:20-kor el kell indulnunk!
Az e-mail:
"Szia!
Bocs a zavarásért, csak a félreértések elkerülése végett írok. Én vagyok az aki szólt a Évinek a gyereknap miatt.
Arról lenne szó, hogy ez az egész egyenlőre még meglepetés a gyerekeknek, így az iskolában való találkozás törölve.
1-kor lenne a felvonulás tehát az a verzió jó, amit az Évi mondott, tehát fél 1-és 3/4 1 között meg kellene érkezni zámolyra, még hozzá anyukámékhoz
a Kossuth út 31. elé ( a falu központjában van egy bolt, mellette egy étterem, Csoda Szarvas a neve, és azzal szemben van a Kossuth út, elején ikerházzal) de az Éviék tudják.
Itt lehetne a bevállalósabbaknak át öltözni jelmezbe ami kb 25 db, és úgy át motorozni az iskolába és ott adják az útvonalat merre legyen a felvonulás.
Még egy kérés, ha vannak merész gyerekek akik felülnének a motorra, azt megköszönnénk ha vinnétek egy kört őket.
Ha bármi kérdésetek van csak írj.
Netalán tán tudtok már valami létszámot azt légyszíves írd meg, mert attól félünk, hogy annyira túlszervezzük, még a végén nem lesz egyetlen motoros sem.
Köszi
Ancsa"
amúgy ez volt nekem is mikor menni akartam az élbollyal.visszaváltok 1et...semmi.visszaváltok még 1et...semmi .oszt má 8 felet köhögte
mit panaszkodsz, cseszneken minden lankadt f*szut meg lehet fogni.ott mindig kiderül az igazság
(tudom,ti pápának mentetek )
ja.amíg szét nem hullik a blokk aztán majd te is úgy nézel ki mint a busihasa mikor megállt az út szélén h megvárjon minket (és közben még elszívott 2 cigit ).csak ő utána el tudott indulni
odafele meg én vártam meg a csokit és én mentem vele .végül is.kurva nehéz egy 500as 2 hengeres szart lenyomni egy 4hengeres 1000-essel
megszoktam a nyergest
50esbe ?az enyém csak 1 gyűrűs és olyan tulajdonságai vannak mint a powernek.7000 alatt el se indul .felette viszont nagyon tol
fokozat még akadt,fel is váltottam,de nem történt semmi,visszaváltok és akkor se történik semmi.de ennek már vége.nemsokára lesz egy KAWÁM( ) azt' rakok rá -2+2-t.Még busmanka is csak pislogni fog a lámpánál hogy hova diffundáltam
Bogyesz vezette a sort, csak megvárta Csokikát, hogy ne jöjjön egyedül.
Mert Bogyeszka ilyen.
A Te szarodra 100-on 200-at verek...
Akkora körbe akartál megfordulni? Hááá nem vagy te dh,hogy egy sima befordulásnak kétszer kelljen nekifutni!
nem nem .te ott már imádkozni kezdtél h 2km-en belül ne jöjjön autó és h legyen 15000-es fordulatig és még 1 sebességi fokozat
Ott dolgozik nálunk a boltba, nagy motorfan.
Na fussunk neki még egyszer most szombat (az-az jun. 5) hol és hánykor mert nincs kedvem vissza olvasni.
a te rs-edbe van power?
Mi bajod a Dettykével?