Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello valaki tudna segíteni h a frecciámnak miért nincs szikrája?
Meg valaki tudna nekem küldeni kapcsolási rajzot az elektronikáról...mert akkor lehet ujrakötném az egészet...

Nagyon megköszöném akit tud nekem segíteni...
Eladnám 2 garnitúra gumimat.
1.garn = Continental Contisport Attack 110/70 és 150/60 as 4-4,5 mm mintamélység

2.garn = front = Dunlop Arrowmax 110/70- 3mm mintamélységgel, hátsó = Bridgestone Battlax Bt 090R - 150/60 as méret 1-2 mm mintamélység
cagiva elefánt kábelköteg 7eft
Írtam mailt!
Tud valaki Cagiva Elephanthoz Elektromos kébeleket szerezni? Beszeretném szerelni az indexeket. Nemfontos, meg az anélkül is.. De jön a felvonulás, és olyan jól világítanak mint egy rendörségi lámpa. Villogtatva inexbura nélkül eléggé vakító. Tud valaki kábeleket?
A főtengej tökéletes váltó is a henger is jó a dugó szinte új egy kis karcolás van rajtagyűrű nincs hozzá gyújtás rész rossz.25000ft
a blokk milyen állapotban van?ára?
Sziasztok,valakinek valami ebből a motorból ?
utánvétellel a posta 1290ft,átutalással a posta 500ft,jó állapotú,később csinálok képet
Helló
Postázás hogy oldható meg? Milyen állapotban van? Várom válaszod üdv
Egy képet tudnál felrakni? Üdv
Szép jó reggelt!
Tegnap délután hazafele csapatás közben elhunyt a mocim, remélem csak ideiglenesen.....
Elfüstölte magát.... valszeg hengerfejes és vízpumpás....

Szerdán megy szerelőhöz, remélem hamar és olcsón össze tudja kaparni a picit!
hello. nincs meg a tükröm már.
helló! szeretném megkérdezni,hogy visszapillantó megvan-e és milyen árban.
Nekem van adatlapomon található elérhetőségre írj,ha érdekel.
Hello!

Szerintem nekem lesz valahol...
"cserébe" kellene az első rezonár/dob-ból a hátsó dobhoz menő cső
Sziasztok!

Szeretnék egy Cagiva Blues motort venni, mi az amit érdemes tudni róla? 125ccm-es, 1992-es.

Köszönöm!

Üdv,
Attila

http://www.kepesmotor.hu/c
agiv...
Sziasztok!
Szükségem lenne egy a mellékelt képen látható légszűrő összekötő csőre ha valakinek van ilyen jó állapotban vagy tud boltot ahol lehet kapni ilyet az kérem ossza meg velem!
125-ös Elefant-hoz kellene!
Sziasztok

Kéne nekem Cagiva elephant 3-hoz henger, főtengely, csapágyak, simeringek vagy egy komplett blokk. Ha valaki tud nekem segíteni írjon légyszi
Köszi, Ádám
jajjjajjajajjj...és hogy állt meg? Keverékkel mész? mész vagy csak azon a csövön jön az olaj? ha nem kapott olajat és megszorult,
akkor ciki...valszeg akkor generál és 80 alatt nem úszod meg.
ha érdekel kedden fel is bírom adni postán és akkor + 1600ft lesz a postaköltséggel eggyüt 6600ft csak add meg a címed és küldöm is kössz
Hy!

Help meeee!
Ma mentem a mocival és megállt megnéztem mi a baja,erre a karbiról lecsúszott az olajcső.
És nem indul.Tud valaki valamit?
Hy Guy!
Van valakinek eladó, vagy éppen nem használt jó állapotú lánc görgője. Ami fent tartja a jáncot, hogy ne érjen le. Nekem egy Cagiva Elaphant 125-ösöm van 1996-os évjárattal. Hozzá kéne olyan. Akinek van, az kérem szóljon.
Köszi..
Üdv mindenkinek,keresek egy1986-os cagiva elefánt hoz MOTOPLAT típusú tirisztoros gyújtást ha van valakinek az jelezze köszönőm.
Rendben
Köszönöm a figyelmességet!
Üdv