Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Freccia C9 levegőszűrőt keresnék (újat) de sehol sem találok. Valaki vett hozzá már? Ha igen hol és mennyiért?
Köszi
Szia! A hátsó lengéscsillapító milyen árban lenne? Nem folyik? Az enyém csak a rugót tartja már és a gödrös úton lassítanom kell, amit nehezen viselek, mert nagyon ugrál. Kb. így:
Üdv.
Szia! Bocs, de gép problémáim voltak. Az első lengéscsillapító érdekelne, ha nem folyik. Milyen évjáratból való? Nem tudom változtattak-e a C9-C10-C12-nél benne, mert a fékeke különböznek.
Üdv.
Meg van még az önindító?
cagiva cocis 50 ccm -be jjo ez
Hello engem az öninditó érdekelne megvan-e és mennyi az ára Köszi !
gyújtás alaplap nem is igazán érdekel..inkább a többi bekötése meg maga a kábelezés!majd akkor ne felejtsd el,üdv!
okéköszi!jólesz így is lehet!
Szia!
Maga a kuplung szerkezet,ami a blokkban van.
Váltó is megvan még,berúgószerkezet stb.
Árról írj az adatlapomon található e-mail címre mennyit gondoltál érte aztán kitalálunk valami baráti árat rá.
Szia!
Sajnos ebben nem tudok segíteni mivel gyújtás nem volt raj(alaplap,lendkerék) csak egy trafó,annyit tudok segíteni,hogy a trafóra milyen vezeték megy és a fesszabályzóra,legelőbb hétvégén tudom megnézni.
hahó, valaki aki tud valamit légyszives írjon!
ÉRtem
És a Kuplung az a Kuplung ami a blokkba van? vagy csak kuplung kar?
Blokk alkatrészeket mennyiért adnád... mindent ami meg van még
helo nekem van első hátsó kerekem gumistól hátsón 90%-os michelin 120/70-es gumivan az elsőn meg eléggé kopott a gumi ha érdekel írj és megdumáljuk csak add meg a számod ///kosztor///
üdv mindenkinek!Szaraz18 lenne egy kérésem..az elektronikáját letudnád fényképezni nekem?!úgy szinte minden kéne..milyen szinű kábel hova stbstb!úgy szerintem tökéletes lenne ha tank és ülés nélkül csinálnál pár képet a gy.elektronikáról trafóról..illetve a kábelekről!ha megoldható akkor légyszives..előre is kösz!üdv!
Szia!
A blokk már nincsen egyben,blokk alkatrészek vannak,blokkfelek nincsenek.Többi minden megvan(váltó,kuplung,berugókar,főtengely,hengerfej,membrán,szívó
csonk,váltókar stb)
Szia! engem a Blokk Érdekelne....
Mennyiért Adnád...?
Válaszod elöre is köszi
Szia engem érdekelne a Blokkod Mennyiért adnád el,?
Müködö képes?
Óha engem baromira édekel ez a matricás történet!
A fejidom hiányzik, az összes együtt 10ezer Ft.
helosztok Cagiva frecciához vannak eladó alkatrészeim pl:
Váz, kormány, kerekek gumistól, első hátsó lengéscsillapító, hátsó lengő villa, fékmunkahenger ,féktárcsa, fogaskerék, lámpa, műszerfalóra, kapcsolók , gyújtáskapcsoló , első sárvédő, hűtő,
ülés, tank, olajtartály és hűtötartály, és motor alkatrészei és még van egy pár dolog !
tel:06205010509
e-mail:mzo2@freemail.hu
Oké köszi biztos hogy érdekel csak most nem úgy állok anyagilag mert most csináltuk meg de ha tudok valamit hívlak köszi szépen
freccia bontott alkatrészek:fejidom kivételével idomszett c10-c12(tankidom,oldalidom,faridom)20eft
c10 első és hátsó kerék(csupaszon):4eft/db,c12 tárcsák,tankok,vázak,blokkalakatrészek, stb
szacsomotor@freemail.hu
06302692998
Engem érdekelne az összes meglévő idomod , ha magyarz111-nek mégsem kellene .
Szia!
Van piros idomom és nem teljesen gyári kipufogóm frecciához! Ha érdekel küldök képet!
06705446508

további alkatrészeim frecciához:
váz,michelin első gumi 90/80-16 jó állapotú,műszerfal,új hengerfej tömítés,piros idomok (kivéve fejidom),kipufogó,első és hátsó kerék,hátsó lengővilla, benzin tank,olaj tank,hűtőradiátor,hátsó kapaszkodó és rendszámtábla tartó, 1db hátsó index, jobb oldali első indexbúra,hátsó lámpabúra,duda,benzincsap,baloldali kormánymarkolat,elektronika Kérésre bármelyikről küldök képet!
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
Üdvözlettel:
Mitozozi