Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sos be kéne nekem segítség Cagiva sx 125 mocihoz!
Hol kapok hozza trafót? Vagy olyat amivel rendesem működik.
Kép mellékelve!
sziasztok egy 42 -43 fogszámú hátsó lánckerék kellene nekem a kódja 696 ha valaki tud szóljon persze egy 50 ccm cagivára kéne.:)
125ccm3
Helló!
Blokk jó állapotban van,dugó kellene hozzá,szerintem hengert illene honoltatni,főtengely nem lóg,gyújtása tökéletes,sebességeket jól veszi,ha további kérdésed lenne adatlapomon található elérhetőségen szívesen válaszolok.
Helló!
Megvan még minden,vízcsövek emlékeim szerint jó állapotban vannak.
Adatlapomon található e-mail címre küldj elérhetőséget addigra megpróbálok képeket készíteni az alkatrészekről.
Szia!
Kicsit lemaradtam az előzményekről, ezért kérdezem mekkora motor van benne, ill milyen állapotú?
Köszi!
ÜDv!

Blokk megvan még? ha emgvan mennyiért adod? merre található? aletta vázba passzolhat?(ha jól tudom igen, de nem vagyok benne biztos)
Üdv!

Nem tudod véletlen, hogy aletta vázba be lehet-e tenni?
Helló!

Van egy egy eladó cagiva aletta oro 125-öm. Amit keresel megvan minden. Egyben az egész motor nem érdekel alkatrésznek?(vagy akár, használatra). Jelenleg motorhibás, valószínűleg eltört a gyűrű, és én nem szeretném megcsináltatni, ezért eladó, amúgy jó rajta minden, sőt most kapott egy új hátsó gumit:P(michellin pilot), rá két napra sz@rt be.

ha érdekel, írj emailt: gyur.ci@freemail.hu

üdv
Helló.
Kéne pár dolog.
Az összes víz cső ha jó állapotban van, a kipufogó rögzítő rugók, és a kuplung bowden távtartója ami a hengerhez van csavarozva.
Azonnal fizetem.
jah és hozzá teszem hogy gyári az egész blokk benne magyarán krómozott hüvely stb. és engem eddig nemhagyott cserben egyszer sem (kopp-kopp) és nem csörög nem csattog szal bátran ajánlom mindenkinek
sziasztok
lenne egy eladó cagiva elephant 125-ösöm
33LE most lett rá hátsó gumi véve elöl bütykös nem 100%os de még sokáig elmegy elöl tárcsa hátul dob fék ha valakit érdekel akkor képet rakok v küldök
Vas megyei vagyok,adatlapomon található elérhetőségre írhatsz.
Hova valósi vagy és 1 elérhetőséget adnál kérlek? Köszi

Norbi
4000Ft.
Teleszkópba,hogy mennyi olaj kell sajnos nem tudom.
ülést mennyiért adod?
Sziasztok szeretném kérdezni hogy ugyanilyen cagival elephant 125-ös első teleszkopjába (sima) száranként hány dl olaj kell?
Még mindig bontódik Cagivám.
Sziasztok!
Van egy '96 os Cagiva elephnatom és az érdekelne. hogy mennyibe kerül bele egy dugó? Előre is köszönöm a válaszokat
Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy van egy Cagiva Ala Verde 250 es motorom és szaggat húzatáskor a gyújtása!
Én a gyújtáselektronikára gyanakszok mert látszik hogy nem a gyári van rajta és az miatt lehet!
Tud e valaki hogy hol lehet ehhez megeggyező valamit kapni hogy jó legyen? Mellékelem a képet ami most van rajta.
Szia

Elméletileg minden müködik rajta. 8 eFt.


Üdv.
mennyi ért van műszerfalad? és minden jó rajta?
Üdv.
Mindenkinek!
Segítséget kérnék, van egy alettám 125ös 6gangos léghűtéses.
Kuplung nem emel ki:( ha nagyon be van melegedve akkor elengedi és működik,ha ráálítok a bowdenen csúszik,de most már végleg be van állva mintha nem is lenne kuplung.
Ha beindítottam melegítettem 5-10percet szépen elkezdtem gurulni és huztam neki egy kettest és ugy elmentem vele alapjáraton kb 1,5kilómétert utánna jó lett a kuplung de ezt nem szeretném csinálni vele a váltó miatt.
Megoldás? Lehet hozzá kuplungot kapni? Szerelési segédlet hogy kezdjem a javításást?
Hali! Nekem első és hátsó láncfogaskerékre lenne szükségem, jelenleg elöl14-es, hátul 45-ös fogszámú van, a hozzávaló lánccal. És még az önindítóra is szükségem lenne. Várom válaszod és előre is köszike! Üdv Gabesz! szaki1100@gmail.com
Üdv mindenkinek!

Cagiva aletta oro 125- höz keresek hőfokmérőórát, hűtőt, féktárcsát, lánc szettet és fékbetéteket, akinek van írjon mert sürgősen kellenének.