Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én holnap tolom már sötét van
Nekem most csak ilyen gagyi telefonos képeim vannak...
1. Wiseco alapméretes dugó, beszerelés közben
2. A lényeg, egy kicsit mocskosan
3. Enduro gumikkal bejáratás miatt
De jó ötlet
Nemdob fel mindenki a gépéről 1 mostani képet?
Köszi szépen!
14-49
Valaki meg tudná nekem mondani, h mekkora az RX gyári áttétele?
nem érdekel valakit?
[2267] ez jo motor!ismerem a gazdáját. Kitűnő motorikus állapotba van csak nagyobbra cseréli ezért adja el!
megéri az árát!a vársoba a legjobb rx!
aki rx-et akar megvehetné
én megvenném az fix csak nincs rá pénzem
Hali ! Nekem is van egy RX125R eladó, csak az a baj hogy soakan azt a fajta Rx-et amit 92-ig gyártottak 96-osnak meg 2000-esnek hírdetik és így rohadt nehéz eladni az én 96-osomat !
hát...ha papírosat akarsz akkor jobban megéri ittenit venni, ha viszont csak endurózni akarsz akkor meg jobb olaszból...
akkor azt mondjátok h" rx-et nem itt vegyek mo-on hanme hozassak be olaszbol (mert van ismerősöm aki behoz)
sztetek inkább hozassak be?
Azért köszi
Hello!

VEGA, utánnakérdeztem a motornak, és tulajának, de sajnos nem hallottak (hallottunk) róla itt Móron.

Üdv!
hát hosszabat ajánlatos mint a gyári...nekem 14/43 van
supermotora mien lánckerekeket vegyek? előre-hátra? a márka az mien legyen? (ha számít 1általán)
miez a csend itt?
ha te rendszám nélkül eltudod adni a tiédet 3xx -ért, akkor gondolj bele az enyémet mennyiért lehetne? rendszám + supermoto cucc, ja és úgy legalább néz ki, mint a tiéd....
Akkor bocsánatot kérek azért, mert félreérthetően fejeztem ki magam! Ha normális állapotot akarsz, akkor az bizony nem a te általad említett 200e ft-os vételár a megfelelő.
jaaa..akkor a "dugócsere" volt 55 nem a dugó :)
az munkadíj..
karburálás? az nemvolt?
31 a dugó,tömítések+munkadíj,meg asszem tűgörgő csere is volt,talán
amugy dugó hogy lehet bele 55?
nekem a kawáb a gyári 30..
hát azt nem tom pontosan,de mind1