Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de mint kiderült nem is cseréltek benne dugót nem?
560 volt mire vettem rá arrow rendzsert 60 pénz,sm átalakítás 70 pénz, dugó 55. ez már 480 az átírás volt még 30 szóval 510, telószimeringezés meg apróságok és ott is van az 560...szóval egyátalán nem híg a leve,előbb gondolkozz mielőtt hülyeségeket írkálnál.
Hát igen... olcsó húsnak híg a leve... Ha te azt állítod, hogy 300e körül rendszámosan kapsz egy 94-es évjáratú RX-et, aminek a rendszám nélküli értéke 200e ft kb, (ahogy te is írtad korábban, 1 kilót ér a rendszám)... meg lehet nézni mi lesz a végeredménye... már bocsánat.
300 volt rendszámosan. 560ba állt meg mindennel együtt és 380ért adtam el... Pisti megunta a gépet,és tudja hogy nem tudja eladni jó áron ezért inkább elbontja, vannak alkatrészei,többek közt karbik,arrow rendszer stb,nyalánkságok nektek,minőségi alkatrészeket szereztem be a motorhoz anno...
Te mennyiért is vetted, illetve adtad el a 94es RX-et, amiből SM-et csináltál?
nem... de te is nagyon jól tudod h pl a tied sem ér többet 2 kilónál...mármint számodra lehet hogy igen,de ha nem veszik meg drágábban...
És persze te vagy az X millió embertömeg élén...
akkor vedd meg annyiért,most attól hogy ti 5en azt hiszitek hogy ez a reális érte attól még a többi X millió ember tudja hogy nem az
Azért ez mégiscsak túlzás... akkor nézzél utána, hogy mégis milyen áron mennek ezek az évjáratok, mert a 280-300e ft bizony reális ár érte...
nem,csak tudom milyen árak vannak kint.
xlzx te hozol be motorokat olaszból?
Ez szebb?
Te hülye vagy?
szebb mint a tied. 280at talán megér.
az enyémbe 16242 km van!
Az jó?
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=85087
Nézd meg ez megéri?
ha van rajta rendszám az 1 kilót ér,de mind1,nem állok le vitakozni,szevasztok.
most nézd meg a motorokat a motor.hu -n ! ilyen olyan kalap szarok 94-esek 340 vannak hirdetve!
most kap uj dugót hétfőn!
mert drágán vettél egy szart najó nem biztos hogy szar,de drágának tuti drága.
mert?
mért vagyok hülye?
mer jó nagy hülye vagy
nyáron vettem 280 ért
ilyet olaszból olyan 600 euro körül hozok
rendszám nélkül 2 kiló. max 240.
szerinted nem ér annyit?