Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaj de furcsa így
Nemtom, most, hogy egyszer-kétszer éreztem az erő szikráját, azóta nem zavar, ha csúszik, sőt tegnap majdnem kivittem egy útjelző táblát Feljött kerékre ez a vacak

Egy kép, csakhogy legyen ilyenis:
ezt nem rád értettem, hanem ugy nagy általánosságban, hogy a használt cuccokért horror árakat kérnek..
nézd meg a képet geci szar volt ott csúszkálni
Te szegény Úgy kellett vigyenek? Ölükbe kaptak és beleraktak motorostól a legnagyobb pocsolyába?
bikepicsen van fent kép amikor sáros a kicsike... Rádon voltam gasgas bulin,és Janiék bevittek a sárba
Az NSRen a hatküllőst, na azt maccerás volt mosni De nem kell menni sárdagasztani bejáratós motorral (jól bejárattad a 1X XXX km-t futott dugót )
Tévedés, a trafót alaplappal együtt adtam volna 18ért... a trafó mivel hibás volt igazából jelképes 1000Ftért adtam volna. De kiderült, hogy sikerült kiütni az alaplapom, szal kukka és meghiúsult az adásvétel. szal nem a trafót adtam volna 20ért... Igazából mindent ár alatt adtam volna...
apátok faszát tominak is le lett fújva,enyémet kurva macerás volt mosni.
mindenkinek 0 ft ért kellett volna minden. Mindig ez van. Mondjuk az is túlzás hogy egy trafó 20, szerintem.
végre ide is irogatunk...
Felhúzták az agyam... Volt rá egy komoly érdeklődő, ő lekoptatott, az alkatrész vevők, meg még engem vontak felelősségre mi-mennyi és miért annyi. Nekem ez nem kell... Jah és lett egy gyújtásom jó áron... Egyelőre marad...
Hát nemtom, sztem az enyémen jól mutat. Bár igazából annyira tiritarka a motor, hogy a kisliba zöld sem lenne elütően dúrva. A tiedhez tényleg a fehér pászol...
nah csak nem bontottad szét?
sokkal szebb ez a fejidom a ktm-en mint a másik sztem
m is gyárilag fekete volt,de nemtetszett....és inkább leokádtam fehérre
nyáron mentünk sirokra...az deszar volt
Nah jó, de nálam jó dolga van... Bár az Aszalós féle alapjárati főfúvóka már 150 000be van. Nálam szebb mindig, igaz én nem mosom a felnit, hanem festtetem
még neked kéne nekünk fizetned, hogy reklámozzuk
azért látszik ki mossa a gépét( felnik)
Már jogdíjat fogok szedni a motorom képéért
ebből én sem maradhatok ki
Mennyiért adod most?
Ha valakinek kell van egy ARROW rezóm eladó Rotax 123as RXhez. Igény esetén dobbal, de akkor gyári dobot adjatok... fepi3[kukac]freemail[pont]hu -MSN, mél is ez...

A képen látható:
a nyár emlékére