Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia Rx, Rs, Tuareg 125cc rotax blokkosokra való önindító bendixxel hibátlan.
Új ára 70.000Ft bendix nélkül!
Ár 10.000Ft kompletten.
Előre utalás után postázom,a postát én állom!
0620/480-8021
Rotax 123 önindító és a relé eladó!
www.italmondo.hu itt minden van!
Na azt mondja már meg nekem valaki, Kíváncsiságból polini 60-as szettem van ha ebbe valamikor kell gyűrű vagy dugó honnan lehet kapni hozzá?
Egy szervizes haverom azt mondta hogy most A-s dugó és gyűrű van benne és később csak gyűrűt kell cserélnem AB-re vagy B-re
ez tényleg így van és ha így akkor honnan a rákból lehet ehez kapni gyűrűt?
Hálistennek még nem kell de szeretek tisztába lenni a dolgokkal
Köszi a válaszokat!
szevasz az elektormos kipufogó tolatyú elektronikáján nem tudsz álítani sehogy.
a fekete kormos olajos lé azért jön valószinűleg mert
1. Nem jó a tömítésed
2.Nem jó a szimering.
A behúzó mágnes végén van álítási lehetőség de az csak a bovden házat álítod hogy ne lógjon . azt én úgy szoktam hogy 2mm-ert lógjon a bovden ház akkor fasza pontos .
AZ hogy taknyol az meg tömítés hiba.
első tárcsafék első kerékagy kilométeróra meghajtó eladó!Érd.:satellites88@gmail.com
Hello.

Honda Nsr-em cserélném 125-ös papíros motorra.

itt a link: http://www.kepesmotor.hu/honda...
Hellotok!
Power szelepet (elektromos) hogy kell beállítani? Honnan tudom hogy jókor-e nyit vagy nem? Ja és a power szelep ahol van a hengerben, onnan vmi olajszerű fekete anyagot spriccel(het) ki az idomra...Ez mitől lehet?
italmondo.hu vagy motoroswebaruhaz.hu az összes rx-be ugyanolyan hajtokar valo (rotax 123 vagy 122-es blokk)
Értem, a leírás szerint dugó és henger cserélve lett... és esetleg tudnál linkelni egy oldalt ahol lehet hozzá alkatrészt kapni? Ebben az évjáratban melyik típusú rotax motor van? Illetve ha bontott blokkból (jó állapotú) teszem bele mondjuk az egész főtengelyt, akkor olcsóbban jön-e ki? vagy lehet kapni komplett új alkatrészeket is hozzá?Köszi.

http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmot
orok/207321/APRILIA_RX_Ir%C3%A1ny_%C3%A1r!Robogot_besz%C3%A1m%C3%ADtok_
.html
DEJÓÓÓÓÓÓ újra látni! :)
Kb 6 éve adtam el!

http://www.kepesmotor.hu/april...
22000-28000ft mazzuchelli,prox
beszerlès 2000-5000ft
de ilyenkor erdemes cserelni a fotengely csapagyait is, szimeringeket, tomiteskeszlet stb. kerdeses lehet a henger-dugo allapota is, ez tovabbi koltseg. konnyen lehet belole akar 80000-100000f-os szerviz is ha mindent cserrelsz amit kell
Üdv, most állok motorvásárlás-motorváltás előtt, és mivel ennek a motornak a legjobb az ár-érték aránya(véleményem szerint) e mellett döntöttem. Találtam egy elég jó árban lévő 98-as évjáratú motort, csak az a baj vele, hogy hajtókar hibás.A kérdésem, hogy ehhez az évjárathoz mennyiért lehet hajtókart beszerezni, és beleszereltetni? Előre köszönöm a választ , üdv!
igen
ez az amit a múltkor kínáltál?
brembo kereke sm szet eladó!
komplet kereket adok gumistól és tárcsástól a gumik jó álapotva vannak! 25e
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Igen, azt a hirdetést én is láttam még régebben, csak gondoltam hátha olvassa olyan ember a fórumot, akihez esetleg került vagy látta, stb stb
Sziasztok! Rotax 123 blokkfelek eladóak 1800FT/a 2db, posta is ok.
Közép és jobb oldali. Továbbá az a kis fogaskerék is megvan....de ne kérdezzétek hova való már nagyon régen bontottam ezeket az alkatrészeket még a saját RX-hez ami már rég nincs meg.
Kompatibilisek a blokkfelek Rotax123 : Tuareg 125, Rx125, Pegaso125, Tuareg Rally125 -be.
Szerintem már az az ember akinek eladtad, ő is túladott rajta mert hirdette képesmotoron sokáig végén már cserére is ha jól emléxek...
Új 122 és 123 hengerek, Gilardoni cégtől származnak.
Megtekinthető: Balatonfűzfő, Veszprém, Balatonakarattya.
Posta, futár van.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Tiszteletem az Uraknak!

Motorvadászat ügyben szeretném a segítségeteket kérni!
Még 2009 év elején eladtam a motorom, ami az első képen is szerepel, és szeretném megtudni hogy most mi a helyzet vele.
Merre van, üzemel-e rendesen, stb stb...
A második kép az eladás után készült, amint az akkori új tulaj hozzálátott a saját ízlésére szabni!
Ha valaki ráismer, kérem szóljon!

Előre is köszönöm!
szevasztok megtudjátok mondani, hogy kb. meddig gyártották az rx125-ösöket?
E-Bayen találsz, kb 25ezer ft/ db
Sziasztok.

Tudtok-e valamilyen infót hogy honnan lehet vásárolni vagy szerezni 95 ös rx 125 re tank idomot? akár újat is!
Előre is köszi.
Üdv.