Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Első féktárcsa,Kilométeróra meghajtás,első kerékagy eladó érdeklődni satellites88@gmail.com
AZ aprilia Etx 125 miben különbözik az rx-től? Ránézésre semmivel...
Hello!van vkinek 17'-os felnije ami 4,25' széles?
Pnehumatikus pover valakinek nincs eladó? Ha van: 06202244773 vagy r.martin93@citromail.hu
Polini 160 henger,dugó,hengerfej.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
valakit sm szett érdekl?
kompleten adom 20e! gumikal lánckerékkel!tárcsákkal!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freem
ail.hu
Sziasztok! Jó állapotú láncot ill. lánckerekeket keresek az RX-emre. Ha valakinek van eladó,fényképet és árat ide küldhettek: kotelesadam@citromail.hu Előre is köszi!
Nem tudja vki h hol lehet venni rx idomokat?
oké köszönöm,akkor fogom és levezetem a blokk alá.
Igen így van ahogy írod, egy tulfolyó van ami a hűtősapka nyilás mellől indul, és el van vezetve a motor alá.
Szia!A túlfolyócső átmegy a másik oldali hőtőbe, relative nincs külön tartály. Legalábbis én erre emléxek de most elbizonytalanítottál de külön tartály tuti NINCS!
hello nem akarom az olajtartályt visszakötni,a hütő túlfolyó csöve hova van bekötve?van-e neki víztartálya?mert nekem a hűtőn a túlfolyón csak egy 10centis cső van és ha nagyobb terhelésen használom jön rám a víz permet és töltögetni kell utána.
Tom!láttam és már vettem is
zolko87 nek van de ha csak 1 oldalt olvasol viszább akkor láthatod......
Közben rájöttem hogy te az olajtartályra gondolsz szerintem... azt csak gyárit vegyél mindenképp ha vissza akrod rakni bontottan kb. 2-3 MAX ( itt fórumon találsz) arra figyelj hogy a kupakja meglegyen és gyári, ami viszont szerintem hülyeség hogy kár visszaalakítani így legalább tuti hogy mindig megkapja a kellő olajat ha elötte bekeverted egy kannába frankón. Mert ha besz**rik az olajpumpád akkor majd azt is vehetsz a dugó meg nem kap OIL-t aztán megragad.... Jelen esetben hogy nincs rajt ezt mind kiküszöbölted, de te tudod.
Felesleges nézegetni, évjárat alapján bemész a motoros szaküzletbe és meghozzák.Szimeringes boltban ilyen nem találsz úgysem ha abban gondolkozol. Amugy meg nem drága 2eft körül van darabja.
Én nemtudok róla hogy az RX125-ön lenne kiegyenlítő..........
sziasztok olyan kérdésem lenne,hogy készitem a szezonra az rx-em és már annyi hiánya van,hogy kiegyenlítő tartály nélkül vettem és szeretném visszaalakítani milyen tartálya van gyárilag?lehet-e helyetesíteni másmilyennel ?esetleg valaki képet tud felrakni róla hogy néz ki?vagy van-e valakinek?elöre is köszöntem
Szeva hát én is azokra az erős "karcokra" gondolok!
Az enyém tuti új volt sőt gyári új nem maszekolt nikaszilos!
valakit nem érdkel sm szet?
bremba 3 ágú felni!
kompleten gumival tárcsával meg mindel együtt 20e!
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
nem tudja vki hogy mien méretűek a teleszkóp szimeringek elöl?
Megválok a cuccaimtól, egyenlőre csak az új alkatrészeket teszem fel, aztán a használtakat is. Hengerem van új és használt is.
Minden blokkalkatrészem van, fogaskerekek, váltó, gyújtás, blokkfelek stb...
Új hengerről egy kis infó:
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Akit érdekelne valami alkatrész: kistrojak@gmail.com
Henger elado, perselyes, furni kell, rotax122-es henger, 123as rotaxra is tokeletes. Olcson viheto!
erd:patvaros87@gmail.com
udv
Sziasztok!
Rotax 123-as szürke blokkfelek eladóak (közép és jobb oldali)! 1800Ft a 2db Külön-külön 1000Ft/db! Ha kell teszek fel képet,posta megoldható.Ezekhez az apriliákhoz jó: RX125, Tuareg125, Pegaso125, Tuareg Rally 125!
Érdeklődni itt vagy mailban; insane5@freemail.hu ! ÜDV!