Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kössz az infót megpróbálom!
én fúrtam már párat, a tömítés alapján be tudod jelölni, csak vigyázni kell, hogy a nyelv házával párhuzamosan fúrd. ha jól emlékszem 5ös furat kell rá.
Hát enyémen úgy van és látszik is a kis lyuk körvonla!
Valaki próbált már lyukat fúrni a hengerbe a pneumatikus powernek?
Hali igen eddig elektromos volt rajta kerestem rajta a lyukat de nem találtam, akkor azt mondod hogy gyárilag van rajta csak beforrasztották?
Hello! Eddig elektromos volt rajta? Mert ha igen akkor van a power nyelv alatt egy kis lyuk ami le van dugózva azt kel onnan valahogy kiszedni!
Köszi a választ még meg gondolom:)
25 000Ft a szett
Szevasztok! Egy olyan kérdésem lenne ,hogy az Aprilia Tuareg 125 pneumatikus powerét rá lehet-e tenni az rx125 (rotax123)-as hengerére?
Hali!
Szerintetek nagy baj ha a főtengelyen az egyik csapágy FAG a másik SKF? Vagy mindenképp vegyek egyformát?
Helo!menyi lenne az ára?:)
üdv egy gyújtás alaplap érdekelne itt balaton kb 50 KM es körzetében sürgösen csak az alúminiúm vagy spiáter alaplap érdekelne
méretket jelölöm a képeken
Valójában ez egy KTM MX 250 88 as
és egybe is megvan még mert akkor lehet hogy érdekelne
karbi és gyújtás nélkül 25 a blokk
üdv érdeklödnék hogy esetleg meg e van e még a blokk vagy a gyújtás köszike
VENNÉK! Alapméretes, rotax 123as dugót.. 53.95ös alapméretes dugót... csak vertex , prox , wössner és egyén jó minőségű dugók érdekelnek.. és csak használtak,de tökéletes állapotúak..nem agyonkopott gyűrűkkel,meg már 1x megszorulva :D :) vagy VENNÉK vagy CSERÉLÉK valamire a cuccaim közül,amiket lentebb megtaláltok :)) sürgős lenne. írjatok! kicsitoth2@freemail.hu
küld képet ! email:
demszab@freemail.hu
6e erdekel?
ára?
nekem van lendkerekem, csak annyi hogy nincs rajta fogaskoszoru. de amugy hibatlan magnesekkel. attila.hunter@gmail.com
HA érdekel van több darabom különbözö árban!
érd.:
patvaros87@gmail.com
Szia!
Nekem van 3500Ft az ára rugóval mindennel eggyüt.
ha érdekel keress meg:
patvaros87@gmail.com
Üdv
Sztendert keresek..duplát a tuaregről--rxről...30 605 6883
okés köszi:)
lendkerekem nincsen sajna....de lehez hogy a fórumban a BYFZR nevű felhasználónak van---