Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor ingyen odaadod és csak a postát kell fizetnem?mert ne várj érte sok pénzt....
szia szerintem nekem van..és egy csomó olcsó cuccom is....üdv---30 605 6883 rotax 122-123 hoz-- pl főtengely 15 000ft--
és egyéb apróság komplett kuplung 7000---vagy csak kosár 4500ft
Hali!

Valakinek van a főtengelyre gyújtás felöli oldalára anya?
Hali!
Nincs, nekem is jól jött volna, vaterán láttam.
hello. van rotax 123hoz, kuplunghoz gyári kiemelő karod? köszi


/vagy van valaki másnak? írjatok!
kicsitoth2@freemail.hu
Fojtott rotax 122-es 11 Kw-os blokkal mi a teendő,hogy életre keljen a benne rejlő erő?

Úgy értem mi az ami fojtásként tölti be szerepét?

A válaszokat köszönöm.
Az enyém 60,02 volt abba a c volt jó a 60,03 hoz a d. Neked ugye ennél is nagyobb ezáltal csak a d jöhet számításba, de már ugye az is kicsit kissebb mint a gyári méret kéne, hogy legyen. Ha jól tudom az utolsó azaz d-s duattyú 59,97-es.
köszi a választ!miért csak az jó bele?
Szia!
Max a D jó bele de az is csak éppen.
sziasztok!polini 160-as hengerem honolás után 60,04 mm lett.hányas dugó kell bele? A-B-C-D a méretek és A volt honolás előtt benne?!
Halihó Srácok!

Eladó 1db eredeti gyári műanyag fogaskerék 125ccm-es ROTAX blokkba. A fogaskerék teljesen új, soha nem volt használva illetve beépítve. Az ára 9990 FT + posta, Budapesten belül személyesen is átlehet venni.

Képeket tettem fel az RS 125 topikba!

Email: jamaltizenegy@gmail.com

Tel: 30-487-11-59

üdv JAMAL
Csempeszkopácsi ,Kenézi,Pecöli erdőkbe.
És te merre mozogsz?
Igen Szmbathelyi (Konkrétan Zanat)... Vassurány, Söpte, Nemesbőd és környéke...
Szhelyi vagy?:D Én Vasszécsenyi, hol szoktál mocizni?
Köszi, nekem sok annyi érte, de sok sikert az eladáshoz. Üdv
http://www.kepesmotor.hu/april...
Szevasz... Nekem van egy eladó... Cserélni szeretném nagyobbra vagy eladni... Részleteket megbeszélhetjük... gludi88@freemail.hu
Üdv mindenkinek! Szeretnék vásárolni egy 125-ös RX-et. Ha hibás az nem gond, csak az ár is reális legyen. Rendszámos nem érdekel. Ha valakinek van eladó, az legyenszives írjon egy mailt! Ha megoldható, akkor mellékeljen fotót és írja bele, hogy mennyiért szeretné eladni! Előre is kössz mindenkinek! Üdv
honda4022@gmail.com
Valaki tudja hogy milyen kormánycsapágy van az Rx-ben? A méretére (számára) lennék kíváncsi
aham de akor az iszonyat ritka volt-.-- én túlvagyok már vagy 25 motron abból kb 13 aprilia de még oldalsztenderesről ne hallottam de én szivesen vennék központi telót korrekt áron---
Nekem volt úgy 15éve oldalsztenderes, önindítós, fordszámmérős műszerfallal csak az talán katalizátoros volt mert gyengébb mint amiket nem svájcba gyártottak. Ezért keresem.
szia azokra nem gyártottak oldalsztendert csak alsó központit--uyganaza váza mint az rx nek de azon is csak alsó van..ezekre max felhegszteni lehet------
Szia.
Olyan tuareghez nincs oldalsztendered mint ami a profilképeden van?
szia nekem van gyári légszűrőszivacsom..tök tiszta szuper állapotban...1000 ft pluzs posta kb 450 ft ha érdekel... pluszba eladó pár rotax 122 es alkatrész olcsón áralatt 30 605 6883
JELADó 2500ft gabor8181@freemail.hu
A km/h meghajtás konkrétan a kerék tengelyen lévő kis meghajtót jelenti!