Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyém eladó! érd. msn-en (adatlap)
takarogyy innen
szartam egy ERIKSZET




VEGAMOBIL
Nah oszt nekem ugatnak a supermotó topikban hogy sok a nyóc liter
sok ebolás gúnárnyakú YAMAHADÉTÉrájderes nyúlványgiliszta CSÚFOLÓ pedofil ovodások
ha nagyon akarod, akkor 10-et is simán megeszik

amúgy olyan 6-7-8 körül emberes tempóban...
Ilyesmi mocin gondolkodok a dt 80 helyett kb a rx ek mennyit esznek 100 km en mondjuk ugy hogy egy kicsit kergeted mondjuk erdőben?értitek nem nyugdijas tempóban mész és az alkatrészek milyen árban vannak a japánokhoz képest.
köszi :D RXed már 46 loerös? (fojtva gondoltam persze)
Nem nem... Hamarosan piacra fogom dobni a saját készítésű kormánysúlyt, csak DT-re hangolva! A különböző színek más más teljesítményt nyújtanak a motorhoz, a fekete lesz a legvadabb, legalább YZ250 stílusú lesz a motor karakterisztikája, de a többit majd megtudjátok, lesznek meglepetések aminek örülni fognak a DT tulajok!
gumizóvassal
Úgy hogy ügyesen csinálod és érzéssel
de hogy cisnáljam hogy ne basszam szét a felni peremét pajszerrel?
tuningmatrica powa?
Ha sámsonon lecserélted, akkor letudod a pegason is, max egy kicsit több izom power kell hozzá, mert vastagabb az abroncs fala, stb stb
simmmán
Hellósztok! azt szeretném kérdezni, hogy házilag letudom e cserlni a 125 ös pegasomon a hátsó gumit? Simsonon simán megcisnáltam. A gmuszervízes itt aztmoondta hogyő nem tudja befogni a gépbe a 17 es felnit. Megleeht itthon is csinálni vagy keressek másik gumiszervízest?
Ismét kellene v.mi partyt szervezni a DT topicba, hogy a lóerők szelidítése mellett ne unatkozzanak a riderek!
Pedig 1 hete kegyetlen rosszul alszok, csak forgolódok... látod látod, ezt okozza a hiányod!
Jó lenne menni, de még ezen nem gondolkoztam, mert holnap megyek meló ügyben beszélgetésre, aztán fogalmam sincs hogy utána miként fognak alakulni a dolgaim...
koliba vagyok idepofátlankodtam szobatársam gépéhez aki mellesleg debil, de most megyek vele biliárdozni
nemérek rá a hülyeségeitekre
kérd meg a Vegát majd meglesi neked h jo-e az RX idom a YZ-re
hol voltál?
azajó
gyorsan elment
de minek?
megjöttem XD