Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja minden ami itt látszott és elhangzott az a ghostbikerboy & dhfear company tulajdona és registrated trademark.szóval aki ellopná annak a kurva anyját
Na cső.
200 megás. nekem is van egy ilyen. de az egyszerű www.kovacskatihaz.uw.hu kb 2 perces melo volt... de anyám adott érte egy kis zsebpénzt
Az youtube-ról lesz.
Viszont az uw szolgáltatása ingyér elég szerény dolgokat nyújt. Az extra tutibb sokkal, és az extra feliratot tudom cserélni...
ok.csövi.
kéne tudni h mekkora tárhely meg ilyenek.pl videókhoz.de lehetne azt is csinálni h a videókat jútyúbra és csak bevágni a képet vagy csak a linket
Na figyelj Fear, szerintem a többit majd msn-en tisztázzuk és összefűzzük a dlgokat, ötleteinket... A lehetséges design-ból ennyit láthatott a közönség, a többit privátba... Addig is gyűjtögessünk cuccokat a netről. Vannak még ötleteim, de ezeket sem szeretném itt leírni. Viszont a segtséget majd innen szedjük össze. az oldal megírásához beosztunk embereket stb.... Na de lépek, holna tanulhatok megint... Jövőhónapban akkor nekiállunk! Jó éjt Srácok!
sztem uw legye... mert ha aztnézed. az emberi lustaság hogy extra ez 5 betű az uw meg 2
szerintem jó lesz nekünk ingyenoldal is.majd ha európai szintre növünk akkor lehet mitu domain is.
na itt van a bejelentkezőlap és a honlap
Béke van...
Még valami... Az extra.hu-ra gondoltam tárhelynek, viszont akkor ez lenne a cím: rs50revolution.extra.hu , ha csak nem veszünk domaint, olyan 2000 Ft 1 v 2 évre asszem, és csak akkor ez a cím: rs50evolution.hu . Na mi legyen?
ez cink lesz ám... a *.hu fél éves díja van és megvan adva hogy mikor kell frissiteni stb (de én nem szolok bele)
Hát nah...
most akkor írhatom át.
Nyugi, bizti kellesz majd te is! Hajjaj, sőt! Majd csak irosgatod a kis cikkeket wordbe...
www.rs50evolution.hu Ez korrekt, ne bonyolítsuk, habár tényleg jól hangzik!
Majd ha valami egyszerűbb dologban kell segíteni akkor azt vállalom
azér mondtam h RS Five-O Revolution mer azt menőbb kimondani de felőlem lehet sima 50 is helyette
Megteszünk amit tudunk!
Jó lesz am! Hajrá srácok
Hm, te fiú, kezd összeállni a cucc! Név?