Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mást is kérdeztem
ja rendszámos
amúgy mennyit megy??? rendszámos??
nem estem vele képzeld el!!!!
de te el se tudnál vele indulni mert ledobna
ez nem 4 lóerő mint a smkp-d
af1el estel mar jofiu? vagy mikorra szandekozol? :D najovan csak hulyulok de komolyan af1el estel mar?
lol az a lany 13 ... es nem en vo kegyebkwnt katt a nevemre este is latod hogy nem babaettam van
katt a nevemre és látod hogy nem babettám van

+ tuti hogy aza 60 as simson odaverte volna a te segédmotor kerékpárodat
meg ha te vany tényleg a képen akkor csak sajnálni tudlak mert ha valaki 14 évesen igy néz ki akkor KORAVÉN
ugye ata? :D
mennyel szereljel bele egy hayabusa sv blokkot a babettadba:D
oke oke
lehet hogy ha 2 év alatt annyit letetkertél volna motorral mint én akkor te már 10 x meghaltál volna +
ha tudnál olvasni amit az oviba nem tanítanak akkor elovlashattad volna hogy eggyik balesett se az én hibámból volt
egyebkent en is lany vagyok a kepen lehet latni :D
gósrájder eletembe nem ultem babettan ... egyszer egy simon ... egyszer
gyorsaságija
70 km/h az aztán gyorsaság + neked nem kellett volna már lefeküdni
honlap ovi kis ....
hat nemtom ghost probalj meg egy heten nem felborulni oks?? kicsit leeht gyurni kene a motorhoz nekednem hogy elnedolj vele a 30as kanyarba 32vel :D
beciről bezéltem
jujj latom szar a szemed ... mert a tied nez ki ugy mint a kisunokatesom 4kereku kisbiciklije lehet elnezted amikr vetted valamit es nem tom kinek ment az 50es gyorsasagija 70el csontgazon :D
nemtom kinek ment 70et az RS 2 karcal a hengerbe!
pont tőled beci te már régebben is hajtogattad a hülyeségeidet és már megint visszajöttél
inkább menny és csettegj nyélen 70 nel a ..... babettáddal
megijjedt el is indult 70el a balaltonra uszni biztos:D
góstrájder te paraszt ne irigkedjel mert fejednek vagom a tejfolos dobozt :D ez nemtom honnan jott na midnegy mennyel a balaton folyoba uszni bazdmeg
egyántalán nem éles kép! amúgy sötétített plexi van a mocin azért nem süt be annyira a fény! amúgy meg ennyi tuningal egyántalán nem nagy szám a 125 szal
ok de ahoz le kell venni a fejidomot h fúróval tekergessem! akkor legközelebb csinálok több képet is! kurva nagy szám fotót csinálni! gabesz1 is csinált!