Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

+ azt mindenki tudja hogy telefonnal csak a megfelelő körülmények között lehet jó képet csinálni (fény + ne remegjen a kezed) és rsata irta hogy szar uton ment akkor a keze biztos remegett és ha remegett a keze akkor 100% hogy nem csinál ilyen éles képet + azt is írta hogy újta a szél ugyhogy telefonnal menet közbe ilyen képet nem lehet csinálni
Miért simán előveszem a telefonom, és lefotozom hosszú egyenesbe.Nincs benne semmi nehéz.
elmondom neked a kilóméter óra spirálját befogod a fórógéppbe és azt meghajtatod akkor kitér a mutató ennyi az egész
én tudom mert ha visszafelé tekerteted akkor kevesebb kilómétert mutat az órába ,mármint a számláló hogy mennyi km tettél meg!!!!
meg ne találd ki hogy 125 -tel mész egy szar úton és még van időd 125 nél fénykpezgetni ha az csak egy gombnyomásba is tellik rsata!!!!!!
jah azé az a szöszis kép az oda baszott 5 pont shmith barátunknak
SMITH nem tudod hány pici szivet törtél össze....
nekem tetszett
de szemét vagy azé jó volt
Thanks durci7!

Hogy én mennyit röhögtem rajtatok ti kanok
SMITH volt.....előbb írta h ne bántsatok.....
A nőkben nem szabad bízni!!

De azt se tudjuk h lány


gondoltam h szopás lesz.........


GRAT SMITH
Lehet h nem is ember!!!
nebántsatoooooook
melyik fasz regisztrált be ezzel a névvel h feldobja a fórumot?
vagy lehet nem is csaj
vszínű olyan ronda a csaj mint a bűn
Hát fiúk sztem ez vicces
LOL
Baszki nekem is ismerős volt ez a kép de kurvára, ugy látszik bikepicsen láttam, elejétöl fogva ismerős volt a kép
Hát bocsi így megmnézve tényleg k700i am nekem is az van , am oda írtam h nemkötekedés képpen,utólag is sorry , én nekem vhonnan ismerős vol az a "katababy" , úgylátszik innen.
Ja most esett le hogy neked már megvan az rs Na akkor írj és valameik nap guruljunk egyet
ez a csaj jól átbaszott minket
Akkor ez most kamu????