Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gloom és akkor megmondanád h lehet álltóhelybe az órát 125ig pörgetni amúgy meg kicsit el is van mosódva mert nem volt időm még beállítani a telcsit h szép képe legyen! de amúgy lehet kötekedni
ja ez egy k700i
Hát én nem tom hogy te hol látsz két személyt bukó nélkül Én egy Sony-Ericcson teló hátulját látom a képen(k700i) Vagyis a visszatükröződésen látom
Hát vannak még hülyék akik így elbasznak egy fasza mocit Az a doboz hátul gisztustalan
Soros 6os busa 1400ccm az egy vadállat lesz
Csá, ez melyik pálya? hol van?
Ezt nézétek már vannak olyanok is akik az rs-t af1nek nézik www.hasznaltmotor.hu/hasznaltm...
én nem azért ,hogy kötekedjek és lehet , h tévedek, de hogy lehet az, h 125 nél mögötted (áll)van vki és egyikőtökön sincs bukó? lehet h rosszul látom de nekem ez tükröződik vissza
pálya adatok:

530 méter hosszú
100 méter célegyenes
legszélesebb pont 10m
legkeskenyebb 7m
5 balkanyar
8 jobbkanyar

szombaton mennénk ide
várom a jelentkezőket
azért fényképeztem le mert egyesek nem hitték el! amúgy meg mi abba olyan nagy szám ha lefotóztam! Szentem azt csinálok a motoromon amit akarok!
hát ebbe a topicba nagyszám a 125 KM/H-s sebesség
bazz..te motorozás közben a telefonoddal foglalkozol hogy megmutasd hogy mekkora kemény csávó vagy hogy 125-tel mész?
Juj 125
Csak igaz a V4es RS 1000
most voltam motorozni egy jó nagyot! szél az volt rendesen jó erős! egyszer szembeszélbe vagyis ilyen jobbról és előröl jövő szembeszélbe szal srégen jövő szembeszélbe egy kibaszott szar úton kicsit meghúzattam a gépet és 5.be 119et mentem betettem 6ba 125ig húztam de ment volna még valamennyit csak hát elég szar út volt de azért egy gyors telcsis fotót csináltam nektek!


nekem akkoris a K5-ös fekete-srága Gixxer tetszik a legjobban meg a Repsolos CBR


de azért ezek sem semmik.....majd kiderül mi lesz belőlük....
mennyi lesz????

őőő alkoholos filccel csinálta??
Szexárd mellet, nem a gyertya :) azt az előző tulaj csinálta hogy törött volna le a keze, legalább fehérrel csinálta volna. pl tescoban is lehet kapni ilyet amivel faszán meglehet, egyébként eladó lesz a gép ha minden Zsírlesz rajta
gyertya???

merre lax???

amúgy zsír a géped a gumidon hogyan csináltad meg pirosara az MT 75-öt????
egybeszámolva azzal hogy törött főtengellyel vettem ésaztis megkellett vennem ami 30 sallangokkal 50
csapágyak szimeringek ilyesmi :P amúgy Zs demost ezt a szikrahiányt nemtom hovatenni. multiméterért rohangálok.
Én idén már az 5 ezredik kilométert nyomom bele de nekem nem volt annyiba csak gumikat kellet eddig cserélni meg pár bowdent ami el szakadt meg elszakítottam a láncomat is ja meg a telómba a szim ering szar De ezektől eltekintve imádom a mocim Tényleg tudok Debrecenbe egy eladó Rs-t Színbe ugyan olyan mint az enyém csak full tuning!70 henger arrow rendszer stb.....250 ért eladó
Jóreggelt! Ittatej.

Megnézné valaki hogy a 6sebes RSen 95-99 -en kívül ahol csatlakozik a váltókar a váltóra vane Rugó ami fizikailag húzza vissza a szerkezetet? mostmeg alapon nincs szikránk csak tolásra. jómotor az RS denekem eddig az a 350km amit beleraktam 60ezrembe került
Tudtad hogy én meg Debreceni vok
Szólj ha megvan a gép és gurulhatunk egyet
Van Msn-ed?
hát ha fizetetd a birságot add meg neved címed lakhelyed meg egy hamis személyit
3.ker körül szokott motorozni a kis rohadék... amúgy meg 50 az átlag tempója,szóval hasonlít 1 vén nagyapóhoz jó mondjuk én meg olyan vagyok hogy 30as táblánál 120szal